Federatia Romana de Atletism - Site License        09-Jun-24 - 15:23 PM
                Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                 
                      Campionatul National Scolar                       
 
Event 2  Masculin 100 Metrii U18
================================================================        
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi         Serii         
================================================================        
Heat  1 Preliminaries   Vant: 1.2                                       
  1 Militaru, Mihai Adrian    07 CSM Ploiesti,CSS Pl      10.97q        
  2 Balazs, Emanuel           07 CSSViitorulCluj          11.90         
  3 Matus, Robert Madalin     07 CSS Gloria Arad          12.04         
  4 Calinovschi, Matei        08 CSS Galati               12.07         
  5 Sulca, Omar               08 LPS Cl.Muscel            12.26         
  6 Turtoi, Eduard Mihai      09 LPS Braila               12.37         
  7 Huidu, Andrei             10 CSS 4 Bucuresti          13.77         
Heat  2 Preliminaries   Vant: 1.5                                       
  1 Albu, Remus-Andrei        07 LPS Oradea,CSU Orad      11.33q        
  2 Salageanu, Dragos Claudi  07 CS Atletic Adjud,CS      11.37q        
  3 Nistor, Alex Lucian       07 LPS Braila               11.52         
  4 Lepus, Georgian-Alexandr  09 CSS Ploiesti             11.93         
  5 Bahadir, Mark Botond      07 LPS Cluj Napoca          12.08         
  6 Mirica, Catalin Valentin  07 LPS Iasi                 12.41         
  7 Piticu, Nykolas Myhaly    10 LPS P.T. Craiova         13.91         
  8 Vasilache, Darius         08 CSS 4 Bucuresti          14.86         
Heat  3 Preliminaries   Vant: 1.6                                       
  1 Igret, Leonardo Vasile    07 CSS Gloria Arad,CS       11.30q        
  2 Varciu, Freddy Mihai      07 LPS Brasov               11.69         
  3 Tamas, Alexandru Petre    07 LPS Cluj Napoca          12.16         
  4 Oana, Silviu Stefanut     08 LPS Focsani,CSM Foc      12.24         
  5 Musteata, Andrei Dragos   07 CS Farul C-ta            12.70         
  6 Gheorghe, Teodor          10 CSS 4 Bucuresti          13.12         
Heat  4 Preliminaries   Vant: +0.0                                      
  1 Runceanu, Matei Ionut     08 CSS 5 Bucuresti          11.52         
  2 Radu, Tudor Eden          07 CSS 1 Constanta          12.18         
  3 Cimpean, Darius Catalin   08 LPS Cluj Napoca          12.23         
  4 Timus, Artyom Mihai       08 CSS 4 Bucuresti          12.26         
  5 Mihalache, Andrei         08 CSS Bacau                12.36         
  6 Ciutureanu, David         07 ACS Seven Athletic       12.82         
  7 Vlad, Rares Mihai         07 CS Olimpia Buc.          13.32         
Heat  5 Preliminaries   Vant: -0.7                                      
  1 Berta, Darius             07 CSS Resita               11.43         
  2 Calancia, Constantin Ale  07 CA Roman                 11.61         
  3 Georgita, Vasilica Petri  07 CSS Radauti              11.77         
  4 Szasz, Akos               08 CSS Odorheiu Sc.         12.27         
  5 Enache, Filip Alexandru   09 CSS C.Istrati Ca         12.47         
 -- Togan, Teodor Bogdan      06 CSS 3 Steaua Buc         11.50         
Heat  6 Preliminaries   Vant: +0.0                                      
  1 Dumitrescu, Mateo Andrei  07 CSS 1 Constanta          11.52         
  2 Draghie, Alexandru Petri  07 LT T.Vuia-Resita         11.94         
  3 Calos, Stefan             08 LPS Cluj Napoca          12.28         
  4 Colban, Matei             08 CSS Radauti              12.60         
  5 Grigore, Adrian Marius    07 CSS Ploiesti             12.71         
  6 Mnajed, Zouhir            09 CSS 4 Bucuresti          12.96         
  7 Pacuraru, Claudiu Marian  09 LPS Focsani,CSM Vas      12.99         
Heat  7 Preliminaries   Vant: 1.3                                       
  1 Zanfir, Luca Petru        08 LPS Banatul TM           11.21q        
  2 Teisanu, Andrei Ionut     07 LPS I.B.Soter Buzau      11.25q        
  3 Popa, Robert Andrei       10 LPS P.T. Craiova         11.91         
  4 Burticel, Alexandru       07 CSS Drobeta Tr.Sev.      12.08         
  5 Trandafir, Denis Leonard  08 CSS Ploiesti             12.09         
  6 Ivascu, Cristian          09 LPS P.T. Craiova         13.03         
  7 Finaru, Stefan Adrian     09 LPS Braila               13.57         
Heat  8 Preliminaries   Vant: -1.4                                      
  1 Radu, Calin Akan          07 CSS 1 Constanta          11.58         
  2 Craciun, Luca Marian      08 CN M.B.Rm.Valcea         11.97         
  3 Chioncu, Luca Marian      09 LPS Baia Mare            12.07         
  4 Szucs-Olcsvary, Zete      08 CSS Odorheiu Sc.         12.39         
  5 Smeu, Andrei Eugen        10 LPS Braila               12.49         
  6 Koszta, Akos              07 CSS Odorheiu Sc.         12.65         
  7 Dudau, Denis Andrei       08 LPS Roman                12.67         
Heat  9 Preliminaries   Vant: 0.3                                       
  1 Buzoiu, Denis Marius      07 CSM Braila,LPS Brai      11.06q        
  2 Oancea, Rares Iulian      08 CS Orasenesc Vol         11.40q        
  3 Teirau, Luca Andrei       08 CSS Bacau                11.65         
  4 Simon, Rares Andrei       09 LPS Braila               12.11         
  5 Lautaru, David Lorenzo    08 CS Rapid Buc.            12.17         
  6 Bochileanu, Antony Maria  09 CN M.B.Rm.Valcea         12.55         
  7 Craciun, Luca             09 CSS C.Istrati Ca         12.69         
Heat  10 Preliminaries   Vant: 1.1                                      
  1 Ciolacu, Robert           09 CSS Resita               11.46         
  2 Krieger-Falcusan, Mark    07 CSS Gloria Arad          11.61         
  3 Joita, Luca Razvan        09 CSS 5 Bucuresti          11.92         
  4 Muresan, Denis Stefan     07 LPS Cluj Napoca          12.44         
  5 Ivan, Adrian              08 LPS Cetate Deva          12.67         
  6 Georgescu, David Cezar S  09 CSS 6 Bucuresti          12.85         
  7 Stan, Luca Bogdan         07 LPS Cluj Napoca          13.11         
========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi         Serii  Vant H#
========================================================================
Preliminaries                                                           
  1 Militaru, Mihai Adrian    07 CSM Ploiesti,CSS Pl      10.97q  1.2  1
  2 Buzoiu, Denis Marius      07 CSM Braila,LPS Brai      11.06q  0.3  9
  3 Zanfir, Luca Petru        08 LPS Banatul TM           11.21q  1.3  7
  4 Teisanu, Andrei Ionut     07 LPS I.B.Soter Buzau      11.25q  1.3  7
  5 Igret, Leonardo Vasile    07 CSS Gloria Arad,CS       11.30q  1.6  3
  6 Albu, Remus-Andrei        07 LPS Oradea,CSU Orad      11.33q  1.5  2
  7 Salageanu, Dragos Claudi  07 CS Atletic Adjud,CS      11.37q  1.5  2
  8 Oancea, Rares Iulian      08 CS Orasenesc Vol         11.40q  0.3  9
  9 Berta, Darius             07 CSS Resita               11.43  -0.7  5
 10 Ciolacu, Robert           09 CSS Resita               11.46   1.1 10
 11 Runceanu, Matei Ionut     08 CSS 5 Bucuresti          11.52  +0.0  4
 11 Nistor, Alex Lucian       07 LPS Braila               11.52   1.5  2
 11 Dumitrescu, Mateo Andrei  07 CSS 1 Constanta          11.52  +0.0  6
 14 Radu, Calin Akan          07 CSS 1 Constanta          11.58  -1.4  8
 15 Calancia, Constantin Ale  07 CA Roman                 11.61  -0.7  5
 15 Krieger-Falcusan, Mark    07 CSS Gloria Arad          11.61   1.1 10
 17 Teirau, Luca Andrei       08 CSS Bacau                11.65   0.3  9
 18 Varciu, Freddy Mihai      07 LPS Brasov               11.69   1.6  3
 19 Georgita, Vasilica Petri  07 CSS Radauti              11.77  -0.7  5
 20 Balazs, Emanuel           07 CSSViitorulCluj          11.90   1.2  1
 21 Popa, Robert Andrei       10 LPS P.T. Craiova         11.91   1.3  7
 22 Joita, Luca Razvan        09 CSS 5 Bucuresti          11.92   1.1 10
 23 Lepus, Georgian-Alexandr  09 CSS Ploiesti             11.93   1.5  2
 24 Draghie, Alexandru Petri  07 LT T.Vuia-Resita         11.94  +0.0  6
 25 Craciun, Luca Marian      08 CN M.B.Rm.Valcea         11.97  -1.4  8
 26 Matus, Robert Madalin     07 CSS Gloria Arad          12.04   1.2  1
 27 Chioncu, Luca Marian      09 LPS Baia Mare            12.07  -1.4  8
 27 Calinovschi, Matei        08 CSS Galati               12.07   1.2  1
 29 Burticel, Alexandru       07 CSS Drobeta Tr.Sev.      12.08   1.3  7
 29 Bahadir, Mark Botond      07 LPS Cluj Napoca          12.08   1.5  2
 31 Trandafir, Denis Leonard  08 CSS Ploiesti             12.09   1.3  7
 32 Simon, Rares Andrei       09 LPS Braila               12.11   0.3  9
 33 Tamas, Alexandru Petre    07 LPS Cluj Napoca          12.16   1.6  3
 34 Lautaru, David Lorenzo    08 CS Rapid Buc.            12.17   0.3  9
 35 Radu, Tudor Eden          07 CSS 1 Constanta          12.18  +0.0  4
 36 Cimpean, Darius Catalin   08 LPS Cluj Napoca          12.23  +0.0  4
 37 Oana, Silviu Stefanut     08 LPS Focsani,CSM Foc      12.24   1.6  3
 38 Sulca, Omar               08 LPS Cl.Muscel            12.26   1.2  1
 38 Timus, Artyom Mihai       08 CSS 4 Bucuresti          12.26  +0.0  4
 40 Szasz, Akos               08 CSS Odorheiu Sc.         12.27  -0.7  5
 41 Calos, Stefan             08 LPS Cluj Napoca          12.28  +0.0  6
 42 Mihalache, Andrei         08 CSS Bacau                12.36  +0.0  4
 43 Turtoi, Eduard Mihai      09 LPS Braila               12.37   1.2  1
 44 Szucs-Olcsvary, Zete      08 CSS Odorheiu Sc.         12.39  -1.4  8
 45 Mirica, Catalin Valentin  07 LPS Iasi                 12.41   1.5  2
 46 Muresan, Denis Stefan     07 LPS Cluj Napoca          12.44   1.1 10
 47 Enache, Filip Alexandru   09 CSS C.Istrati Ca         12.47  -0.7  5
 48 Smeu, Andrei Eugen        10 LPS Braila               12.49  -1.4  8
 49 Bochileanu, Antony Maria  09 CN M.B.Rm.Valcea         12.55   0.3  9
 50 Colban, Matei             08 CSS Radauti              12.60  +0.0  6
 51 Koszta, Akos              07 CSS Odorheiu Sc.         12.65  -1.4  8
 52 Dudau, Denis Andrei       08 LPS Roman                12.67  -1.4  8
 52 Ivan, Adrian              08 LPS Cetate Deva          12.67   1.1 10
 54 Craciun, Luca             09 CSS C.Istrati Ca         12.69   0.3  9
 55 Musteata, Andrei Dragos   07 CS Farul C-ta            12.70   1.6  3
 56 Grigore, Adrian Marius    07 CSS Ploiesti             12.71  +0.0  6
 57 Ciutureanu, David         07 ACS Seven Athletic       12.82  +0.0  4
 58 Georgescu, David Cezar S  09 CSS 6 Bucuresti          12.85   1.1 10
 59 Mnajed, Zouhir            09 CSS 4 Bucuresti          12.96  +0.0  6
 60 Pacuraru, Claudiu Marian  09 LPS Focsani,CSM Vas      12.99  +0.0  6
 61 Ivascu, Cristian          09 LPS P.T. Craiova         13.03   1.3  7
 62 Stan, Luca Bogdan         07 LPS Cluj Napoca          13.11   1.1 10
 63 Gheorghe, Teodor          10 CSS 4 Bucuresti          13.12   1.6  3
 64 Vlad, Rares Mihai         07 CS Olimpia Buc.          13.32  +0.0  4
 65 Finaru, Stefan Adrian     09 LPS Braila               13.57   1.3  7
 66 Huidu, Andrei             10 CSS 4 Bucuresti          13.77   1.2  1
 67 Piticu, Nykolas Myhaly    10 LPS P.T. Craiova         13.91   1.5  2
 68 Vasilache, Darius         08 CSS 4 Bucuresti          14.86   1.5  2
 -- Togan, Teodor Bogdan      06 CSS 3 Steaua Buc         11.50  -0.7  5