Federatia Romana de Atletism - Site License        09-Jun-24 - 15:23 PM
                Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                 
                      Campionatul National Scolar                       
 
Event 1  Feminin 100 Metrii U18
================================================================        
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi         Serii         
================================================================        
Heat  1 Preliminaries   Vant: 1.1                                       
  1 Punga, Carolina-Andreea   10 CSM Bucuresti            12.16q        
  2 Ion, Ileana Cristiana     07 CSS Dinamo Buc,AC I      13.02q        
  3 Cociasu, Sofia Ioana      08 CS Dinamo Buc.           13.38         
  4 Voinea, Denisa Gabriela   08 CS Orasenesc Vol         13.44         
  5 Pitea, Bianca Alexandra   08 LPS Focsani              14.76         
  6 Stefan, Diana Maria       10 LPS P.T. Craiova         14.89         
Heat  2 Preliminaries   Vant: 1.4                                       
  1 Mihai, Iustina-Gabriela   08 CSS Calarasi             12.33q        
  2 Codrean, Lavinia Maria    07 CSSViitorulCluj          13.02q        
  3 Balache, Ana-Maria        07 CS Targoviste            13.12         
  4 Toma, Ioana               07 SCM Deva                 13.24         
  5 Szasz Iakab, Dorottya     10 CSSViitorulCluj          13.36         
  6 Linca, Maria Elisa        07 Atl.Club Iacris,CSS      13.70         
  7 Popescu-Ilioniu, Diana-M  10 CSS Dinamo Buc           14.22         
Heat  3 Preliminaries   Vant: 0.7                                       
  1 Tita, Bianca-Maria        07 LPS Pitesti,CS Valc      12.69q        
  2 Lucaciu, Clara Sofia      10 Lic.Al.P.Il.Dej          13.18         
  3 Zet, Alexia Teodora       08 CS Dinamo Buc.           13.32         
  4 Stanoiu, Antonia Ioana    10 CSS Triumf  Buc.         13.84         
  5 Ghita, Cristina Stefania  09 LPS Pitesti              13.85         
  6 Cocan, Ana Maria          07 CSSViitorulCluj          14.41         
  7 Bacanu, Maria Catalina    10 LPS P.T. Craiova         14.86         
Heat  4 Preliminaries   Vant: -1.0                                      
  1 Tausan, Tatiana Emanuela  07 LPS Cluj Napoca          12.31q        
  2 Josiman, Noemi Elena      08 CSS Calarasi             13.85         
  3 Fekete, Brenda Maya       10 LPS Oradea               14.30         
  4 Cosma, Daria              08 Lic.Al.P.Il.Dej          14.46         
  5 Ivanoiu, Maria Ionela     08 CS Chim.Rm.Valcea        14.66         
  6 Dascalu, Delia            08 CSS 4 Bucuresti          15.84         
  7 Paraschiv, Roxana Cristi  10 CSS Galati               16.18         
Heat  5 Preliminaries   Vant: 0.1                                       
  1 Balaban, Teodora Gabriel  07 CS Olimpia Buc.          12.98q        
  2 Bocut, Deborah Vanessa    07 LPS Oradea               13.89         
  3 Babos-Barabas, Eszter     10 CSSViitorulCluj          14.08         
  4 Mocanu, Sofia Maria       10 CSS Triumf  Buc.         14.16         
  5 Teodorescu, Mara Teodora  10 CSS Triumf  Buc.         14.41         
 -- Ograzeanu, Andreea Luiza  90 CSM Alexandria           12.25         
Heat  6 Preliminaries   Vant: 2.1                                       
  1 Blaga, Teodora            09 CSSViitorulCluj          12.99q        
  2 Petrescu, Sara Maria      10 LPS Constanta            13.73         
  3 Pop, Alesia Karina        10 Lic.Al.P.Il.Dej          14.29         
  4 Marocico, Georgiana       10 CSS Radauti              14.70         
  5 Mocanu, Erin Cristiana    10 CSS 4 Bucuresti          14.93         
========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi         Serii  Vant H#
========================================================================
Preliminaries                                                           
  1 Punga, Carolina-Andreea   10 CSM Bucuresti            12.16q  1.1  1
  2 Tausan, Tatiana Emanuela  07 LPS Cluj Napoca          12.31q -1.0  4
  3 Mihai, Iustina-Gabriela   08 CSS Calarasi             12.33q  1.4  2
  4 Tita, Bianca-Maria        07 LPS Pitesti,CS Valc      12.69q  0.7  3
  5 Balaban, Teodora Gabriel  07 CS Olimpia Buc.          12.98q  0.1  5
  6 Blaga, Teodora            09 CSSViitorulCluj          12.99q  2.1  6
  7 Ion, Ileana Cristiana     07 CSS Dinamo Buc,AC I      13.02q  1.1  1
  8 Codrean, Lavinia Maria    07 CSSViitorulCluj          13.02q  1.4  2
  9 Balache, Ana-Maria        07 CS Targoviste            13.12   1.4  2
 10 Lucaciu, Clara Sofia      10 Lic.Al.P.Il.Dej          13.18   0.7  3
 11 Toma, Ioana               07 SCM Deva                 13.24   1.4  2
 12 Zet, Alexia Teodora       08 CS Dinamo Buc.           13.32   0.7  3
 13 Szasz Iakab, Dorottya     10 CSSViitorulCluj          13.36   1.4  2
 14 Cociasu, Sofia Ioana      08 CS Dinamo Buc.           13.38   1.1  1
 15 Voinea, Denisa Gabriela   08 CS Orasenesc Vol         13.44   1.1  1
 16 Linca, Maria Elisa        07 Atl.Club Iacris,CSS      13.70   1.4  2
 17 Petrescu, Sara Maria      10 LPS Constanta            13.73   2.1  6
 18 Stanoiu, Antonia Ioana    10 CSS Triumf  Buc.         13.84   0.7  3
 19 Josiman, Noemi Elena      08 CSS Calarasi             13.85  -1.0  4
 19 Ghita, Cristina Stefania  09 LPS Pitesti              13.85   0.7  3
 21 Bocut, Deborah Vanessa    07 LPS Oradea               13.89   0.1  5
 22 Babos-Barabas, Eszter     10 CSSViitorulCluj          14.08   0.1  5
 23 Mocanu, Sofia Maria       10 CSS Triumf  Buc.         14.16   0.1  5
 24 Popescu-Ilioniu, Diana-M  10 CSS Dinamo Buc           14.22   1.4  2
 25 Pop, Alesia Karina        10 Lic.Al.P.Il.Dej          14.29   2.1  6
 26 Fekete, Brenda Maya       10 LPS Oradea               14.30  -1.0  4
 27 Cocan, Ana Maria          07 CSSViitorulCluj          14.41   0.7  3
 27 Teodorescu, Mara Teodora  10 CSS Triumf  Buc.         14.41   0.1  5
 29 Cosma, Daria              08 Lic.Al.P.Il.Dej          14.46  -1.0  4
 30 Ivanoiu, Maria Ionela     08 CS Chim.Rm.Valcea        14.66  -1.0  4
 31 Marocico, Georgiana       10 CSS Radauti              14.70   2.1  6
 32 Pitea, Bianca Alexandra   08 LPS Focsani              14.76   1.1  1
 33 Bacanu, Maria Catalina    10 LPS P.T. Craiova         14.86   0.7  3
 34 Stefan, Diana Maria       10 LPS P.T. Craiova         14.89   1.1  1
 35 Mocanu, Erin Cristiana    10 CSS 4 Bucuresti          14.93   2.1  6
 36 Dascalu, Delia            08 CSS 4 Bucuresti          15.84  -1.0  4
 37 Paraschiv, Roxana Cristi  10 CSS Galati               16.18  -1.0  4
 -- Ograzeanu, Andreea Luiza  90 CSM Alexandria           12.25   0.1  5