Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 29  Feminin 300 Metrii Garduri U16
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Astefanoaie, Delia Ioana  10 CSM Bacau                44.50           
  2 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova              47.11           
  3 Trofin Arachelian, Ana M  09 LPS Constanta            51.44           
  4 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes           52.92           
  5 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes           53.97           
  6 Comiza, Ariana-Florina    10 CSS Dinamo Buc           55.77           
Section  2                                                                
  1 Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi             48.62           
  2 Ungureanu, Irina Elena    09 CS Chimia Rm.Vl.,CN      49.60           
  3 Tanta, Ana Maria          10 CSU Cluj Napoca          51.00           
  4 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia             54.86           
  5 Parpalea, Alexandra Mari  09 CS Orasenesc Vol         58.41           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Astefanoaie, Delia Ioana  10 CSM Bacau                44.50   1       
  2 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova              47.11   1       
  3 Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi             48.62   2       
  4 Ungureanu, Irina Elena    09 CS Chimia Rm.Vl.,CN      49.60   2       
  5 Tanta, Ana Maria          10 CSU Cluj Napoca          51.00   2       
  6 Trofin Arachelian, Ana M  09 LPS Constanta            51.44   1       
  7 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes           52.92   1       
  8 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes           53.97   1       
  9 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia             54.86   2       
 10 Comiza, Ariana-Florina    10 CSS Dinamo Buc           55.77   1       
 11 Parpalea, Alexandra Mari  09 CS Orasenesc Vol         58.41   2