Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 18  Masculin 2000 Metrii Obstacole U18
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Margasoiu, Tudor Mihai    08 CSM Bacau              6:11.68           
  2 Lemnariu, Stefan Marian   09 LPS Iasi,CS Politeh    6:22.00           
  3 Mihai, Ionut Andrei       07 LPS Botosani           6:22.80           
  4 Serban, Alexandru Florin  08 CSS Caracal            6:27.72           
  5 Kolozsi, Arpad Kristof    08 CSS Sf. Gheorghe       7:11.55           
  6 Puscasu, Denis Gabriel    09 LPS Iasi               7:18.06           
  7 Noyan, Sebastian Ionut    08 CS Atletico Slanic     7:36.00           
  8 Ciobanu, Andrei Cristian  07 CS Atletico Slanic     7:46.03           
  9 Zevedei, Gabriel Darius   08 CS Muscel CL,LPS Ca    7:51.62           
 -- Dumitru, Ionut Marius     96 CS Atletico Slanic     6:20.15           
Section  2                                                                
  1 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            6:47.08           
  2 Ciortan, George Cosmin    07 CSM Danubiu TL         6:49.79           
  3 Procopie Dumitru, Octavi  08 LPS Tg. Jiu            6:52.22           
  4 Isache, Liviu Vasilica    10 LPS Botosani           6:54.70           
  5 Ilisei, Matei Andrei      09 LPS Roman              7:21.45           
  6 Raducan, Andrei.          07 LPS I.B.Soter Buzau    7:38.55           
  7 Lazar, Alexandru Gabriel  10 LPS Iasi               8:13.13           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Margasoiu, Tudor Mihai    08 CSM Bacau              6:11.68   1       
  2 Lemnariu, Stefan Marian   09 LPS Iasi,CS Politeh    6:22.00   1       
  3 Mihai, Ionut Andrei       07 LPS Botosani           6:22.80   1       
  4 Serban, Alexandru Florin  08 CSS Caracal            6:27.72   1       
  5 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            6:47.08   2       
  6 Ciortan, George Cosmin    07 CSM Danubiu TL         6:49.79   2       
  7 Procopie Dumitru, Octavi  08 LPS Tg. Jiu            6:52.22   2       
  8 Isache, Liviu Vasilica    10 LPS Botosani           6:54.70   2       
  9 Kolozsi, Arpad Kristof    08 CSS Sf. Gheorghe       7:11.55   1       
 10 Puscasu, Denis Gabriel    09 LPS Iasi               7:18.06   1       
 11 Ilisei, Matei Andrei      09 LPS Roman              7:21.45   2       
 12 Noyan, Sebastian Ionut    08 CS Atletico Slanic     7:36.00   1       
 13 Raducan, Andrei.          07 LPS I.B.Soter Buzau    7:38.55   2       
 14 Ciobanu, Andrei Cristian  07 CS Atletico Slanic     7:46.03   1       
 15 Zevedei, Gabriel Darius   08 CS Muscel CL,LPS Ca    7:51.62   1       
 16 Lazar, Alexandru Gabriel  10 LPS Iasi               8:13.13   2       
 -- Dumitru, Ionut Marius     96 CS Atletico Slanic     6:20.15   1