Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 12  Masculin 1500 Metrii U18, U16
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          4:01.02           
  2 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara          4:13.55           
  3 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               4:16.92           
  4 Dumitru, Emanuel George   07 LPS Botosani           4:17.55           
  5 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava            4:19.99           
  6 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               4:20.26           
  7 Moldovan, Ionut           08 CN M.B.Rm.Valcea       4:25.35           
  8 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava            4:25.60           
  9 Capraru, Marco Gabriel    08 LPS Botosani           4:34.29           
 10 Surcel, Ionut Denis       09 Lic.Teh.Bratianu       4:35.73           
 11 Baitz, Alexander          10 CS Giroc Chisoda       4:43.85           
 12 Toader, Sebastian         08 LPS Iasi               5:00.38           
Section  2                                                                
  1 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc    4:16.81           
  2 Dumitrascu, Tudor Domini  10 CS Giroc Chisoda,AC    4:27.85           
  3 Stefu, Ionut Marian       08 LPS I.B.Soter Buzau    4:29.25           
  4 Purcar, Mircea            07 SCM Deva               4:31.69           
  5 Boboc, Marius             09 CSS Caransebes         4:37.67           
  6 Halip, Ioan               10 CSS Radauti            4:38.77           
  7 Georgescu, Ilie Sebastia  09 CSS Radauti            4:40.27           
  8 Bolintinescu, Luca        10 LPS Botosani           4:41.15           
  9 Georgescu, Vasile Daniel  08 CSS Radauti            4:44.55           
 10 Surugiu, Ianis Andrei     08 CS Targoviste          4:46.85           
 11 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva        4:58.19           
 12 Oprea, George Iulian      10 CSM Danubiu TL         4:59.28           
 13 Mica, Ionut Robert Adeli  09 CSM Drobeta Tr.Sv      5:06.72           
 14 Ciortan, Eduard Andrei    08 CSM Danubiu TL         5:25.20           
 15 Brindea, Stefan Sebastia  09 CSS Zalau              5:30.76           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          4:01.02   1       
  2 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara          4:13.55   1       
  3 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc    4:16.81   2       
  4 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               4:16.92   1       
  5 Dumitru, Emanuel George   07 LPS Botosani           4:17.55   1       
  6 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava            4:19.99   1       
  7 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               4:20.26   1       
  8 Moldovan, Ionut           08 CN M.B.Rm.Valcea       4:25.35   1       
  9 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava            4:25.60   1       
 10 Dumitrascu, Tudor Domini  10 CS Giroc Chisoda,AC    4:27.85   2       
 11 Stefu, Ionut Marian       08 LPS I.B.Soter Buzau    4:29.25   2       
 12 Purcar, Mircea            07 SCM Deva               4:31.69   2       
 13 Capraru, Marco Gabriel    08 LPS Botosani           4:34.29   1       
 14 Surcel, Ionut Denis       09 Lic.Teh.Bratianu       4:35.73   1       
 15 Boboc, Marius             09 CSS Caransebes         4:37.67   2       
 16 Halip, Ioan               10 CSS Radauti            4:38.77   2       
 17 Georgescu, Ilie Sebastia  09 CSS Radauti            4:40.27   2       
 18 Bolintinescu, Luca        10 LPS Botosani           4:41.15   2       
 19 Baitz, Alexander          10 CS Giroc Chisoda       4:43.85   1       
 20 Georgescu, Vasile Daniel  08 CSS Radauti            4:44.55   2       
 21 Surugiu, Ianis Andrei     08 CS Targoviste          4:46.85   2       
 22 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva        4:58.19   2       
 23 Oprea, George Iulian      10 CSM Danubiu TL         4:59.28   2       
 24 Toader, Sebastian         08 LPS Iasi               5:00.38   1       
 25 Mica, Ionut Robert Adeli  09 CSM Drobeta Tr.Sv      5:06.72   2       
 26 Ciortan, Eduard Andrei    08 CSM Danubiu TL         5:25.20   2       
 27 Brindea, Stefan Sebastia  09 CSS Zalau              5:30.76   2