Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 10  Masculin 800 Metrii U18, U16
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          1:55.87           
  2 Glavan, Alin Ionut Flore  07 CSM Craiova,LPS P.T    1:56.32           
  3 Cazacu, Flavius Iustin    08 CSS Barlad,CSM Ones    1:56.81           
  4 Blidaru, George Ianis     07 LPS Tg. Jiu            1:58.23           
  5 Kolozsi, Arpad Kristof    08 CSS Sf. Gheorghe       2:00.89           
  6 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc    2:02.02           
  7 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva        2:04.28           
  8 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara          2:05.62           
  9 Ciortan, George Cosmin    07 CSM Danubiu TL         2:07.31           
 10 Purcar, Mircea            07 SCM Deva               2:08.28           
 11 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava            2:12.36           
Section  2                                                                
  1 Taschina, Denis Gheorghe  08 CSS Barlad,CSM Ones    1:59.72           
  2 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               2:02.95           
  3 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:03.32           
  4 Mihai, Ionut Andrei       07 LPS Botosani           2:03.50           
  5 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               2:03.68           
  6 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            2:04.61           
  7 Scafaru, Mihai Eduard     07 LPS Vaslui             2:08.23           
  8 Moraru, Vlad Nicusor Ali  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:11.14           
  9 Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:13.58           
 10 Lacatus, Raul Stefan      08 LPS Cetate Deva        2:17.86           
Section  3                                                                
  1 Moise, Andrei-Alexandru   08 LPS I.B.Soter Buzau    1:55.82           
  2 Puscasu, Denis Gabriel    09 LPS Iasi               2:14.72           
  3 Leica, Andrei Valentin    09 CSM Bucuresti          2:17.19           
  4 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca        2:18.51           
  5 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca        2:18.61           
  6 Dricu, Dimitrie           10 LPS P.T. Craiova       2:28.29           
  7 Georgescu, Matei-Alexand  10 CSS 4 Bucuresti        2:28.59           
 -- Baitz, Alexander          10 CS Giroc Chisoda           DNF           
Section  4                                                                
  1 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava            2:04.94           
  2 Schipor, Ionut Andrei     08 CSS Radauti            2:08.34           
  3 Moldovan, Ionut           08 CN M.B.Rm.Valcea       2:12.41           
  4 Bolintinescu, Luca        10 LPS Botosani           2:14.84           
  5 Man, Stelian              10 CSS Zalau              2:16.15           
  6 Halip, Ioan               10 CSS Radauti            2:16.65           
  7 Tabara, Darius Ionut      10 LPS Vaslui             2:16.89           
  8 Toader, Sebastian         08 LPS Iasi               2:18.92           
  9 Irimia, Mihai Vladut      10 CSM Danubiu TL         2:35.40           
 10 Brindea, Stefan Sebastia  09 CSS Zalau              2:42.85           
Section  5                                                                
  1 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc    2:06.20           
  2 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta        2:09.20           
  3 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava            2:11.68           
  4 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui             2:15.04           
  5 Lazar, Alexandru Gabriel  10 LPS Iasi               2:24.22           
  6 Madaraszan, Raul Alexand  08 LPS Cetate Deva        2:26.17           
  7 Oprea, George Iulian      10 CSM Danubiu TL         2:27.03           
  8 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva        2:29.69           
  9 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova       2:33.34           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Moise, Andrei-Alexandru   08 LPS I.B.Soter Buzau    1:55.82   3       
  2 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          1:55.87   1       
  3 Glavan, Alin Ionut Flore  07 CSM Craiova,LPS P.T    1:56.32   1       
  4 Cazacu, Flavius Iustin    08 CSS Barlad,CSM Ones    1:56.81   1       
  5 Blidaru, George Ianis     07 LPS Tg. Jiu            1:58.23   1       
  6 Taschina, Denis Gheorghe  08 CSS Barlad,CSM Ones    1:59.72   2       
  7 Kolozsi, Arpad Kristof    08 CSS Sf. Gheorghe       2:00.89   1       
  8 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc    2:02.02   1       
  9 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               2:02.95   2       
 10 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:03.32   2       
 11 Mihai, Ionut Andrei       07 LPS Botosani           2:03.50   2       
 12 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               2:03.68   2       
 13 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva        2:04.28   1       
 14 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            2:04.61   2       
 15 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava            2:04.94   4       
 16 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara          2:05.62   1       
 17 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc    2:06.20   5       
 18 Ciortan, George Cosmin    07 CSM Danubiu TL         2:07.31   1       
 19 Scafaru, Mihai Eduard     07 LPS Vaslui             2:08.23   2       
 20 Purcar, Mircea            07 SCM Deva               2:08.28   1       
 21 Schipor, Ionut Andrei     08 CSS Radauti            2:08.34   4       
 22 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta        2:09.20   5       
 23 Moraru, Vlad Nicusor Ali  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:11.14   2       
 24 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava            2:11.68   5       
 25 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava            2:12.36   1       
 26 Moldovan, Ionut           08 CN M.B.Rm.Valcea       2:12.41   4       
 27 Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:13.58   2       
 28 Puscasu, Denis Gabriel    09 LPS Iasi               2:14.72   3       
 29 Bolintinescu, Luca        10 LPS Botosani           2:14.84   4       
 30 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui             2:15.04   5       
 31 Man, Stelian              10 CSS Zalau              2:16.15   4       
 32 Halip, Ioan               10 CSS Radauti            2:16.65   4       
 33 Tabara, Darius Ionut      10 LPS Vaslui             2:16.89   4       
 34 Leica, Andrei Valentin    09 CSM Bucuresti          2:17.19   3       
 35 Lacatus, Raul Stefan      08 LPS Cetate Deva        2:17.86   2       
 36 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca        2:18.51   3       
 37 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca        2:18.61   3       
 38 Toader, Sebastian         08 LPS Iasi               2:18.92   4       
 39 Lazar, Alexandru Gabriel  10 LPS Iasi               2:24.22   5       
 40 Madaraszan, Raul Alexand  08 LPS Cetate Deva        2:26.17   5       
 41 Oprea, George Iulian      10 CSM Danubiu TL         2:27.03   5       
 42 Dricu, Dimitrie           10 LPS P.T. Craiova       2:28.29   3       
 43 Georgescu, Matei-Alexand  10 CSS 4 Bucuresti        2:28.59   3       
 44 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva        2:29.69   5       
 45 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova       2:33.34   5       
 46 Irimia, Mihai Vladut      10 CSM Danubiu TL         2:35.40   4       
 47 Brindea, Stefan Sebastia  09 CSS Zalau              2:42.85   4       
 -- Baitz, Alexander          10 CS Giroc Chisoda           DNF   3