Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 9  Feminin 800 Metrii U18, U16
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Komives, Denisa Maria     10 CSS Blaj               2:15.46           
  2 Dalkilic, Yasemin         09 CS Rapid Buc.          2:23.02           
  3 Valc, Ioana Bianca        08 CSS Blaj               2:24.21           
  4 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva        2:24.92           
  5 Csiki, Maria Ecaterina    07 CSS Zalau              2:24.98           
  6 Munteanu, Mihaela         07 CSM Bacau              2:29.70           
  7 Vartic, Mihaela           09 LPS Iasi               2:31.31           
  8 Funduianu, Irina          09 LPS Botosani           2:32.20           
  9 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:32.45           
 10 Cotea, Evelina Paraschiv  09 CSM Danubiu TL         2:39.24           
 11 Popa, Bianca              08 CSM Bucuresti          2:41.71           
 12 Vasilovici, Ioana Adela   08 LPS Suceava            2:42.15           
Section  2                                                                
  1 Szabo, Anita              10 CSS Sf. Gheorghe       2:23.91           
  2 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia           2:27.02           
  3 Platona, Riana            08 LPS Oradea             2:31.02           
  4 Bacila, Bianca Iasmina    08 CSS Radauti            2:34.85           
  5 Bercea, Alexia Alina      09 CS Giroc Chisoda       2:36.44           
  6 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova       2:42.02           
  7 Bobina, Stefania Beatric  07 LPS Tg. Jiu            2:48.91           
  8 Irimia, Elena Rebeca      10 CS Chim.Rm.Valcea      2:57.17           
Section  3                                                                
  1 Guzumas, Stefania Jasmin  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:26.08           
  2 Visteanu, Alexia Gabriel  07 LPS I.B.Soter Buzau    2:30.32           
  3 Marocico, Mariana         09 CSS Radauti            2:34.36           
  4 Toanta, Roxana Nicoleta   10 CS Chim.Rm.Valcea      2:35.91           
  5 Miu, Rebeca Maria         10 Lic.Teh.Bratianu       2:36.18           
  6 Grigore, Sabina Elena     08 CSS Calarasi           2:44.90           
  7 David, Ana Maria          10 LPS Iasi               2:51.44           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Komives, Denisa Maria     10 CSS Blaj               2:15.46   1       
  2 Dalkilic, Yasemin         09 CS Rapid Buc.          2:23.02   1       
  3 Szabo, Anita              10 CSS Sf. Gheorghe       2:23.91   2       
  4 Valc, Ioana Bianca        08 CSS Blaj               2:24.21   1       
  5 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva        2:24.92   1       
  6 Csiki, Maria Ecaterina    07 CSS Zalau              2:24.98   1       
  7 Guzumas, Stefania Jasmin  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:26.08   3       
  8 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia           2:27.02   2       
  9 Munteanu, Mihaela         07 CSM Bacau              2:29.70   1       
 10 Visteanu, Alexia Gabriel  07 LPS I.B.Soter Buzau    2:30.32   3       
 11 Platona, Riana            08 LPS Oradea             2:31.02   2       
 12 Vartic, Mihaela           09 LPS Iasi               2:31.31   1       
 13 Funduianu, Irina          09 LPS Botosani           2:32.20   1       
 14 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:32.45   1       
 15 Marocico, Mariana         09 CSS Radauti            2:34.36   3       
 16 Bacila, Bianca Iasmina    08 CSS Radauti            2:34.85   2       
 17 Toanta, Roxana Nicoleta   10 CS Chim.Rm.Valcea      2:35.91   3       
 18 Miu, Rebeca Maria         10 Lic.Teh.Bratianu       2:36.18   3       
 19 Bercea, Alexia Alina      09 CS Giroc Chisoda       2:36.44   2       
 20 Cotea, Evelina Paraschiv  09 CSM Danubiu TL         2:39.24   1       
 21 Popa, Bianca              08 CSM Bucuresti          2:41.71   1       
 22 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova       2:42.02   2       
 23 Vasilovici, Ioana Adela   08 LPS Suceava            2:42.15   1       
 24 Grigore, Sabina Elena     08 CSS Calarasi           2:44.90   3       
 25 Bobina, Stefania Beatric  07 LPS Tg. Jiu            2:48.91   2       
 26 David, Ana Maria          10 LPS Iasi               2:51.44   3       
 27 Irimia, Elena Rebeca      10 CS Chim.Rm.Valcea      2:57.17   2