Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 8  Masculin 400 Metrii U18, U16
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Doaga, Mario Petrisor     09 LPS Pitesti              48.86           
  2 Secman, Pietru            07 LPS Banatul,CSM Tim      50.53           
  3 Cazacu, Flavius Iustin    08 CSS Barlad,CSM Ones      50.60           
  4 Gheorghe, Denis Mihai     07 CS Orasenesc Vol         51.16           
  5 Kovacs, Petru             07 LPS Vaslui,CSM Vasl      51.42           
  6 Irimia, Ciprian           09 SCM Deva                 51.88           
  7 Secman, Gabriele          07 LPS Banatul,CSM Tim      52.18           
  8 Costelian, Matei Ioan     08 LPS Pitesti              53.06           
Section  2                                                                
  1 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl      52.30           
  2 Tremel, Eduard Marian A.  07 CSM Drobeta Tr.Sv        52.41           
  3 Krieger-Falcusan, Erik    07 CSS Gloria Arad          52.72           
  4 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava              53.10           
  5 Ardelean, Bogdan          07 SCM Deva                 54.54           
  6 Nichitus, Emanuel         08 LPS Vaslui               55.04           
  7 Moisoiu, Luca             07 CSS Ploiesti             55.41           
Section  3                                                                
  1 Georgita, Vasilica Petri  07 CSS Radauti              54.74           
  2 Botezatu, Stefan          07 LPS Vaslui,CSM Vasl      55.50           
  3 Scoica, Sorin Denis       08 CN M.B.Rm.Valcea         56.47           
  4 Harnagea, Andrei Daniel   08 LPS Vaslui,CSM Vasl      56.73           
  5 Batog, Adrian             09 CSS Focsani              56.79           
  6 Barbu, Matteo             09 CSS Focsani              60.96           
Section  4                                                                
  1 Taschina, Denis Gheorghe  08 CSS Barlad,CSM Ones      51.88           
  2 Cazacu, Serban            07 CS Orasenesc Vol         53.01           
  3 Creanga, Cristian Teodor  09 CSS Ploiesti,Ploies      54.72           
  4 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca          58.05           
 -- Neacsu, Denis Gabriel     04 CS Orasenesc Vol         47.96           
 -- Dragomir, Alberto Gabrie  04 CSS Ploiesti,CSM Pl      49.89           
 -- Blanaru, Ionut Virgil     06 LPS Vaslui,CSM Vasl      54.79           
Section  5                                                                
  1 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva          53.67           
  2 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc      54.84           
  3 Profire, Davide Theodor   09 LPS Vaslui,CSM Vasl      56.81           
  4 Adam, Cosmin Dumitru      09 LPS Focsani              57.05           
  5 Scafaru, Mihai Eduard     07 LPS Vaslui               57.06           
  6 Madaraszan, Raul Alexand  08 LPS Cetate Deva          61.08           
Section  6                                                                
  1 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta          55.48           
  2 Pauc, Raul Marius         09 LPS Vaslui,CSM Vasl      57.59           
  3 Leica, Andrei Valentin    09 CSM Bucuresti            58.82           
  4 Ciobanu, Valentin Marian  08 LPS Pitesti              58.98           
  5 Tabara, Darius Ionut      10 LPS Vaslui               59.82           
  6 Castiglione, Paolo Nicol  09 CSS Medgidia             60.16           
  7 Colban, Matei             08 CSS Radauti              62.76           
  8 Dricu, Dimitrie           10 LPS P.T. Craiova         64.04           
Section  7                                                                
  1 Belu, Albert              10 CS Farul C-ta            55.73           
  2 Hamitoglu, Abdullah Sami  08 CS Orasenesc Vol         57.05           
  3 Barbatescu, Tudor Bogdan  07 CS Olimpia Buc.          58.61           
  4 Lacatus, Raul Stefan      08 LPS Cetate Deva          59.89           
  5 Dudita, Aris              08 LPS Brasov               60.51           
  6 Pirlog, Gabriel           08 CSS Focsani              64.93           
  7 Cretu, David Andrei       09 CSM Bucuresti            68.18           
Section  8                                                                
  1 Stroe, Alexandru Gabriel  08 CSS Ploiesti             54.55           
  2 Tudor, Radu               08 LPS Pitesti              57.56           
  3 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca          58.53           
  4 Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl      58.88           
  5 Carpus, Darius            08 LPS Brasov               58.91           
  6 Cristea, Claudiu Marian   07 CS Olimpia Buc.          58.99           
  7 Irimia, Mihai Vladut      10 CSM Danubiu TL           67.97           
Section  9                                                                
  1 Voicu, Denis              07 LPS Vaslui,CSM Vasl      52.99           
  2 Rachita, Cristian         09 LPS Vaslui,CSM Vasl      56.82           
  3 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui               58.07           
  4 Iacob, George Mihaita     10 LPS Vaslui,CSM Vasl      59.59           
  5 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova         62.71           
  6 Sabaciag, Alexandru       09 CSS Zalau                64.51           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Doaga, Mario Petrisor     09 LPS Pitesti              48.86   1       
  2 Secman, Pietru            07 LPS Banatul,CSM Tim      50.53   1       
  3 Cazacu, Flavius Iustin    08 CSS Barlad,CSM Ones      50.60   1       
  4 Gheorghe, Denis Mihai     07 CS Orasenesc Vol         51.16   1       
  5 Kovacs, Petru             07 LPS Vaslui,CSM Vasl      51.42   1       
  6 Taschina, Denis Gheorghe  08 CSS Barlad,CSM Ones      51.88   4       
  6 Irimia, Ciprian           09 SCM Deva                 51.88   1       
  8 Secman, Gabriele          07 LPS Banatul,CSM Tim      52.18   1       
  9 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl      52.30   2       
 10 Tremel, Eduard Marian A.  07 CSM Drobeta Tr.Sv        52.41   2       
 11 Krieger-Falcusan, Erik    07 CSS Gloria Arad          52.72   2       
 12 Voicu, Denis              07 LPS Vaslui,CSM Vasl      52.99   9       
 13 Cazacu, Serban            07 CS Orasenesc Vol         53.01   4       
 14 Costelian, Matei Ioan     08 LPS Pitesti              53.06   1       
 15 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava              53.10   2       
 16 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva          53.67   5       
 17 Ardelean, Bogdan          07 SCM Deva                 54.54   2       
 18 Stroe, Alexandru Gabriel  08 CSS Ploiesti             54.55   8       
 19 Creanga, Cristian Teodor  09 CSS Ploiesti,Ploies      54.72   4       
 20 Georgita, Vasilica Petri  07 CSS Radauti              54.74   3       
 21 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc      54.84   5       
 22 Nichitus, Emanuel         08 LPS Vaslui               55.04   2       
 23 Moisoiu, Luca             07 CSS Ploiesti             55.41   2       
 24 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta          55.48   6       
 25 Botezatu, Stefan          07 LPS Vaslui,CSM Vasl      55.50   3       
 26 Belu, Albert              10 CS Farul C-ta            55.73   7       
 27 Scoica, Sorin Denis       08 CN M.B.Rm.Valcea         56.47   3       
 28 Harnagea, Andrei Daniel   08 LPS Vaslui,CSM Vasl      56.73   3       
 29 Batog, Adrian             09 CSS Focsani              56.79   3       
 30 Profire, Davide Theodor   09 LPS Vaslui,CSM Vasl      56.81   5       
 31 Rachita, Cristian         09 LPS Vaslui,CSM Vasl      56.82   9       
 32 Adam, Cosmin Dumitru      09 LPS Focsani              57.05   5       
 32 Hamitoglu, Abdullah Sami  08 CS Orasenesc Vol         57.05   7       
 34 Scafaru, Mihai Eduard     07 LPS Vaslui               57.06   5       
 35 Tudor, Radu               08 LPS Pitesti              57.56   8       
 36 Pauc, Raul Marius         09 LPS Vaslui,CSM Vasl      57.59   6       
 37 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca          58.05   4       
 38 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui               58.07   9       
 39 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca          58.53   8       
 40 Barbatescu, Tudor Bogdan  07 CS Olimpia Buc.          58.61   7       
 41 Leica, Andrei Valentin    09 CSM Bucuresti            58.82   6       
 42 Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl      58.88   8       
 43 Carpus, Darius            08 LPS Brasov               58.91   8       
 44 Ciobanu, Valentin Marian  08 LPS Pitesti              58.98   6       
 45 Cristea, Claudiu Marian   07 CS Olimpia Buc.          58.99   8       
 46 Iacob, George Mihaita     10 LPS Vaslui,CSM Vasl      59.59   9       
 47 Tabara, Darius Ionut      10 LPS Vaslui               59.82   6       
 48 Lacatus, Raul Stefan      08 LPS Cetate Deva          59.89   7       
 49 Castiglione, Paolo Nicol  09 CSS Medgidia             60.16   6       
 50 Dudita, Aris              08 LPS Brasov               60.51   7       
 51 Barbu, Matteo             09 CSS Focsani              60.96   3       
 52 Madaraszan, Raul Alexand  08 LPS Cetate Deva          61.08   5       
 53 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova         62.71   9       
 54 Colban, Matei             08 CSS Radauti              62.76   6       
 55 Dricu, Dimitrie           10 LPS P.T. Craiova         64.04   6       
 56 Sabaciag, Alexandru       09 CSS Zalau                64.51   9       
 57 Pirlog, Gabriel           08 CSS Focsani              64.93   7       
 58 Irimia, Mihai Vladut      10 CSM Danubiu TL           67.97   8       
 59 Cretu, David Andrei       09 CSM Bucuresti            68.18   7       
 -- Neacsu, Denis Gabriel     04 CS Orasenesc Vol         47.96   4       
 -- Dragomir, Alberto Gabrie  04 CSS Ploiesti,CSM Pl      49.89   4       
 -- Blanaru, Ionut Virgil     06 LPS Vaslui,CSM Vasl      54.79   4