Federatia Romana de Atletism - Site License          09-Jun-24 - 15:23 PM
                 Campionatul National U18, U16 - Etapa 2                  
                       Campionatul National Scolar                        
 
Event 7  Feminin 400 Metrii U18, U16
=======================================================================   
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Ciobanu, Sara-Maria       07 LPS Pitesti              57.63           
  2 Malureanu, Maria          07 CSS Focsani,CSM Foc      57.90           
  3 Morosanu, Antonia Larisa  08 LPS Vaslui,CSM Vasl      60.19           
  4 Gagealov, Larisa Maria    07 LPS P.T. Craiova,CS      60.95           
  5 Dalkilic, Yasemin         09 CS Rapid Buc.            61.18           
  6 Rizea, Stefania-Nicole    07 LPS Pitesti              61.36           
  7 Valc, Ioana Bianca        08 CSS Blaj                 64.33           
Section  2                                                                
  1 Ciobanu, Daniela Alexia   09 LPS Pitesti              57.93           
  2 Funduianu, Irina          09 LPS Botosani             62.90           
  3 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva          63.83           
  4 Vasilovici, Ioana Adela   08 LPS Suceava              65.46           
  5 Cubin, Isabela Maria      09 CSS Caransebes           65.52           
  6 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl      67.30           
  7 Herdes-Suceveanu, Ioana   07 CSS Radauti              67.67           
Section  3                                                                
  1 Bacila, Bianca Iasmina    08 CSS Radauti              63.87           
  2 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia             65.06           
  3 Paraschivescu, Irina      10 LPS P.T. Craiova         65.67           
  4 Baetu, Alexandra          09 LPS Vaslui,CSM Vasl      66.47           
  5 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia             68.11           
  6 Ivanoiu, Raissa Andreea   08 Col.Nat.Valcea,CS C      69.33           
  7 Cristea, Andra Alexandra  07 CSS Focsani,CSM Foc      71.29           
Section  4                                                                
  1 Burca, Alessia Ioana      09 CSS Bacau                58.95           
  2 Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta,CS Ra      61.62           
  3 Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi             62.42           
  4 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova         65.54           
  5 Cirjan, Stefania Alexia   10 CSS Ploiesti             65.68           
  6 Miron, Alexia Maria       09 LPS Suceava              68.79           
  7 Marocico, Georgiana       10 CSS Radauti              69.64           
Section  5                                                                
  1 Preda, Lorena Maria       10 CSU Craiova              61.40           
  2 Asoltanei, Lorena Ana Ma  07 CSM Bucuresti            63.04           
  3 Marinescu, Daria          10 CSS Focsani              64.10           
  4 Bercea, Alexia Alina      09 CS Giroc Chisoda         64.76           
  5 Capra, Sara Andreea       10 LPS P.T. Craiova         67.05           
  6 Cristinoi, Maria          10 CSM Drobeta Tr.Sv        79.80           
Section  6                                                                
  1 Bulacu, Maia              08 CS Giroc Chisoda         63.20           
  2 Ionita, Carla Ioana Mada  09 CSS Ploiesti             64.80           
  3 Ardelean, Teodora Ioana   07 CSS Zalau                66.32           
  4 Chiliment, Ana Alexandra  08 LPS Pitesti              66.36           
  5 Dana, Emma Maria          10 LPS P.T. Craiova         68.35           
  6 Hutu, Georgiana-Alesia    09 LPS Vaslui,CSM Vasl      69.58           
 -- Nitu, Catinca Maria       05 CS Dinamo Buc.           60.29           
Section  7                                                                
  1 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova              59.64           
  2 Stefan, Ana Maria         10 CSS Ploiesti             62.51           
  3 Platona, Riana            08 LPS Oradea               63.11           
  4 Musat, Cristina-Andreea   08 CS Dinamo Buc.           65.86           
  5 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes           67.03           
  6 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes           68.57           
  7 Savut, Antonela Mihaela   09 LPS Suceava              72.77           
==========================================================================
    Nume                    A.N. Club, Dubla legi        Finala  H# Points
==========================================================================
Finala                                                                    
  1 Ciobanu, Sara-Maria       07 LPS Pitesti              57.63   1       
  2 Malureanu, Maria          07 CSS Focsani,CSM Foc      57.90   1       
  3 Ciobanu, Daniela Alexia   09 LPS Pitesti              57.93   2       
  4 Burca, Alessia Ioana      09 CSS Bacau                58.95   4       
  5 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova              59.64   7       
  6 Morosanu, Antonia Larisa  08 LPS Vaslui,CSM Vasl      60.19   1       
  7 Gagealov, Larisa Maria    07 LPS P.T. Craiova,CS      60.95   1       
  8 Dalkilic, Yasemin         09 CS Rapid Buc.            61.18   1       
  9 Rizea, Stefania-Nicole    07 LPS Pitesti              61.36   1       
 10 Preda, Lorena Maria       10 CSU Craiova              61.40   5       
 11 Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta,CS Ra      61.62   4       
 12 Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi             62.42   4       
 13 Stefan, Ana Maria         10 CSS Ploiesti             62.51   7       
 14 Funduianu, Irina          09 LPS Botosani             62.90   2       
 15 Asoltanei, Lorena Ana Ma  07 CSM Bucuresti            63.04   5       
 16 Platona, Riana            08 LPS Oradea               63.11   7       
 17 Bulacu, Maia              08 CS Giroc Chisoda         63.20   6       
 18 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva          63.83   2       
 19 Bacila, Bianca Iasmina    08 CSS Radauti              63.87   3       
 20 Marinescu, Daria          10 CSS Focsani              64.10   5       
 21 Valc, Ioana Bianca        08 CSS Blaj                 64.33   1       
 22 Bercea, Alexia Alina      09 CS Giroc Chisoda         64.76   5       
 23 Ionita, Carla Ioana Mada  09 CSS Ploiesti             64.80   6       
 24 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia             65.06   3       
 25 Vasilovici, Ioana Adela   08 LPS Suceava              65.46   2       
 26 Cubin, Isabela Maria      09 CSS Caransebes           65.52   2       
 27 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova         65.54   4       
 28 Paraschivescu, Irina      10 LPS P.T. Craiova         65.67   3       
 29 Cirjan, Stefania Alexia   10 CSS Ploiesti             65.68   4       
 30 Musat, Cristina-Andreea   08 CS Dinamo Buc.           65.86   7       
 31 Ardelean, Teodora Ioana   07 CSS Zalau                66.32   6       
 32 Chiliment, Ana Alexandra  08 LPS Pitesti              66.36   6       
 33 Baetu, Alexandra          09 LPS Vaslui,CSM Vasl      66.47   3       
 34 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes           67.03   7       
 35 Capra, Sara Andreea       10 LPS P.T. Craiova         67.05   5       
 36 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl      67.30   2       
 37 Herdes-Suceveanu, Ioana   07 CSS Radauti              67.67   2       
 38 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia             68.11   3       
 39 Dana, Emma Maria          10 LPS P.T. Craiova         68.35   6       
 40 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes           68.57   7       
 41 Miron, Alexia Maria       09 LPS Suceava              68.79   4       
 42 Ivanoiu, Raissa Andreea   08 Col.Nat.Valcea,CS C      69.33   3       
 43 Hutu, Georgiana-Alesia    09 LPS Vaslui,CSM Vasl      69.58   6       
 44 Marocico, Georgiana       10 CSS Radauti              69.64   4       
 45 Cristea, Andra Alexandra  07 CSS Focsani,CSM Foc      71.29   3       
 46 Savut, Antonela Mihaela   09 LPS Suceava              72.77   7       
 47 Cristinoi, Maria          10 CSM Drobeta Tr.Sv        79.80   5       
 -- Nitu, Catinca Maria       05 CS Dinamo Buc.           60.29   6