Federatia Romana de Atletism - Site License  25.02.2024 - 15:21 PM
          Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2          
             Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti             
 
Event 27  Masculin 60 Meter Garduri U16
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Vilcoci, Dumitru Constan  09 LPS Cl.Muscel             8,92q   
  2 Voncila, Razvan Stefan    09 LPS Braila                9,06q   
  3 Bujor, Matei Florentin    09 LPS Braila                9,56q   
  4 Dorcioman, Darius Ionut   09 LPS Cl.Muscel             9,74q   
  5 Lungu, David- Mihai       10 CSS 1 Constanta          10,30    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Manta, Albert George      10 LPS Braila                9,12q   
  2 Caracostea, Nikolas       09 CS Orasenesc Vol          9,49q   
  3 Poiana, David Stefan      09 LPS Iasi                  9,68q   
  4 Voinea, Eduard            10 LPS Constanta             9,86q   
  5 Bursuc, Alin Constantin   09 CS Farul C-ta,LPS C      10,60    
  6 Serbanescu, Tudor Bogdan  09 CSM Bucuresti            10,69    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Vilcoci, Dumitru Constan  09 LPS Cl.Muscel             8,92q  1
  2 Voncila, Razvan Stefan    09 LPS Braila                9,06q  1
  3 Manta, Albert George      10 LPS Braila                9,12q  2
  4 Caracostea, Nikolas       09 CS Orasenesc Vol          9,49q  2
  5 Bujor, Matei Florentin    09 LPS Braila                9,56q  1
  6 Poiana, David Stefan      09 LPS Iasi                  9,68q  2
  7 Dorcioman, Darius Ionut   09 LPS Cl.Muscel             9,74q  1
  8 Voinea, Eduard            10 LPS Constanta             9,86q  2
  9 Lungu, David- Mihai       10 CSS 1 Constanta          10,30   1
 10 Bursuc, Alin Constantin   09 CS Farul C-ta,LPS C      10,60   2
 11 Serbanescu, Tudor Bogdan  09 CSM Bucuresti            10,69   2