Federatia Romana de Atletism - Site License  25.02.2024 - 15:21 PM
          Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2          
             Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti             
 
Event 25  Feminin 60 Meter Garduri U16
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Dragos, Natalia Valentin  09 CSS Lugoj,CSM Lugoj       8,98q   
  2 Stanca, Selena            10 CS Chim.Rm.Valcea         9,46q   
  3 Antonie, Maria            10 CS Rapid Buc.            10,13q   
  4 Comiza, Ariana-Florina    10 CSS Dinamo Buc           10,50    
  5 Avram, Maria Sofia        09 LPS Constanta            10,71    
  6 Nedelcu, Alexia           10 CSS C.Istrati Ca         11,01    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Pastrama, Nadia Mia       10 LPS Braila                9,47q   
  2 Ichim, Bianca Maria       09 CSM Braila                9,84q   
  3 Novac, Ioana Teodora      10 LPS Constanta            10,52    
  4 Neamtu, Adela Florentina  10 LPS Braila               11,91    
 -- Trofin Arachelian, Ana M  09 LPS Constanta              DNF    
 -- Dinca, Ioana              09 CSM Bucuresti              DNF    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Bejan, Denise Nicole      09 CSU Arad                  9,38q   
  2 Man, Maia Ioana           10 CS Rapid Buc.             9,79q   
  3 Badin, Violeta Cristina   10 LPS Braila               10,23q   
  4 Ilie, Bianca Maria        10 LPS Braila               11,22    
 -- Pirjol, Alexia Maria      10 CS Chim.Rm.Valcea          DNF    
 -- Badea, Andreea            09 CSM Bucuresti              DNF    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Dragos, Natalia Valentin  09 CSS Lugoj,CSM Lugoj       8,98q  1
  2 Bejan, Denise Nicole      09 CSU Arad                  9,38q  3
  3 Stanca, Selena            10 CS Chim.Rm.Valcea         9,46q  1
  4 Pastrama, Nadia Mia       10 LPS Braila                9,47q  2
  5 Man, Maia Ioana           10 CS Rapid Buc.             9,79q  3
  6 Ichim, Bianca Maria       09 CSM Braila                9,84q  2
  7 Antonie, Maria            10 CS Rapid Buc.            10,13q  1
  8 Badin, Violeta Cristina   10 LPS Braila               10,23q  3
  9 Comiza, Ariana-Florina    10 CSS Dinamo Buc           10,50   1
 10 Novac, Ioana Teodora      10 LPS Constanta            10,52   2
 11 Avram, Maria Sofia        09 LPS Constanta            10,71   1
 12 Nedelcu, Alexia           10 CSS C.Istrati Ca         11,01   1
 13 Ilie, Bianca Maria        10 LPS Braila               11,22   3
 14 Neamtu, Adela Florentina  10 LPS Braila               11,91   2
 -- Badea, Andreea            09 CSM Bucuresti              DNF   3
 -- Pirjol, Alexia Maria      10 CS Chim.Rm.Valcea          DNF   3
 -- Trofin Arachelian, Ana M  09 LPS Constanta              DNF   2
 -- Dinca, Ioana              09 CSM Bucuresti              DNF   2