Federatia Romana de Atletism - Site License  24.02.2024 - 15:45 PM
          Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2          
             Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti             
 
Event 4  Masculin 60 Meter U18
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Militaru, Mihai Adrian    07 CSM Ploiesti,CSS Pl       7,11q   
  2 Radu, Calin Akan          07 CSS 1 Constanta           7,30q   
  3 Mihalache, Andrei         08 CSS Bacau                 7,51    
  4 Navodaru, Andrei Gabriel  08 LPS Braila                7,97    
  5 Canea, Cristian Petru     08 CSS Resita                8,12    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Banicioiu, Jessus Armand  08 LPS Cl.Muscel             7,20q   
  2 Draghie, Alexandru Petri  07 LT T.Vuia-Resita          7,45q   
  3 Zanfir, Andrei Eduard     07 LPS Braila                7,49    
  4 Nistor, Alex Lucian       07 LPS Braila                7,55    
  5 Stefanescu, Razvan Mihai  07 LPS Braila,CSM Brai       7,86    
  6 Satnoianu, Luca Ionut     07 LPS Braila                8,09    
  7 Vantu, Daniele            08 LT T.Vuia-Resita          8,68    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Buzoiu, Denis Marius      07 CSM Braila                7,11q   
  2 Runceanu, Matei Ionut     08 CSS 5 Bucuresti           7,23q   
  3 Oancea, Rares Iulian      08 CS Orasenesc Vol          7,26q   
  4 Teisanu, Andrei Ionut     07 LPS I.B.Soter Buzau       7,51    
  5 Burticel, Alexandru       07 CSS Drobeta Tr.Sev.       7,63    
  6 Cimpean, Darius Catalin   08 LPS Cluj Napoca           7,67    
  7 Lautaru, David Lorenzo    08 CS Rapid Buc.             8,36    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Udisteanu, Antonie        07 CSS Unirea Iasi           7,27q   
  2 Dumitrescu, Mateo Andrei  07 CSS 1 Constanta           7,52    
  3 Sufaru, Daniel            07 ACS Seven Athletic        7,87    
  4 Popovici, Mario Narcis    07 LT T.Vuia-Resita          7,88    
  5 Vanta, Darius Sebastian   07 CSS Resita                7,92    
  6 Ivan, Adrian              08 LPS Cetate Deva           8,23    
  7 Mutis, Mihai Viktor       07 CS Farul C-ta             8,42    
Heat  5 Preliminaries                                              
  1 Berta, Darius             07 CSS Resita                7,47    
  2 Ion, David Antonio        07 CSS 5 Bucuresti           7,56    
  3 Grozea, Mario Mihai       08 CSM Braila                7,64    
  4 Rotaru, Tudor Stefan      08 CSM Bucuresti             7,75    
  5 Nicolae, Felix            08 CSS Resita                7,79    
  6 Bahadir, Mark Botond      07 LPS Cluj Napoca           7,82    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Militaru, Mihai Adrian    07 CSM Ploiesti,CSS Pl       7,11q  1
  1 Buzoiu, Denis Marius      07 CSM Braila                7,11q  3
  3 Banicioiu, Jessus Armand  08 LPS Cl.Muscel             7,20q  2
  4 Runceanu, Matei Ionut     08 CSS 5 Bucuresti           7,23q  3
  5 Oancea, Rares Iulian      08 CS Orasenesc Vol          7,26q  3
  6 Udisteanu, Antonie        07 CSS Unirea Iasi           7,27q  4
  7 Radu, Calin Akan          07 CSS 1 Constanta           7,30q  1
  8 Draghie, Alexandru Petri  07 LT T.Vuia-Resita          7,45q  2
  9 Berta, Darius             07 CSS Resita                7,47   5
 10 Zanfir, Andrei Eduard     07 LPS Braila                7,49   2
 11 Teisanu, Andrei Ionut     07 LPS I.B.Soter Buzau       7,51   3
 11 Mihalache, Andrei         08 CSS Bacau                 7,51   1
 13 Dumitrescu, Mateo Andrei  07 CSS 1 Constanta           7,52   4
 14 Nistor, Alex Lucian       07 LPS Braila                7,55   2
 15 Ion, David Antonio        07 CSS 5 Bucuresti           7,56   5
 16 Burticel, Alexandru       07 CSS Drobeta Tr.Sev.       7,63   3
 17 Grozea, Mario Mihai       08 CSM Braila                7,64   5
 18 Cimpean, Darius Catalin   08 LPS Cluj Napoca           7,67   3
 19 Rotaru, Tudor Stefan      08 CSM Bucuresti             7,75   5
 20 Nicolae, Felix            08 CSS Resita                7,79   5
 21 Bahadir, Mark Botond      07 LPS Cluj Napoca           7,82   5
 22 Stefanescu, Razvan Mihai  07 LPS Braila,CSM Brai       7,86   2
 23 Sufaru, Daniel            07 ACS Seven Athletic        7,87   4
 24 Popovici, Mario Narcis    07 LT T.Vuia-Resita          7,88   4
 25 Vanta, Darius Sebastian   07 CSS Resita                7,92   4
 26 Navodaru, Andrei Gabriel  08 LPS Braila                7,97   1
 27 Satnoianu, Luca Ionut     07 LPS Braila                8,09   2
 28 Canea, Cristian Petru     08 CSS Resita                8,12   1
 29 Ivan, Adrian              08 LPS Cetate Deva           8,23   4
 30 Lautaru, David Lorenzo    08 CS Rapid Buc.             8,36   3
 31 Mutis, Mihai Viktor       07 CS Farul C-ta             8,42   4
 32 Vantu, Daniele            08 LT T.Vuia-Resita          8,68   2