Federatia Romana de Atletism - Site License  24.02.2024 - 15:45 PM
          Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2          
             Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti             
 
Event 3  Masculin 60 Meter U16
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Alexandru, David-Cristia  10 CSM Bucuresti             7,54q   
  2 Popa, Robert Andrei       10 LPS P.T. Craiova          7,63q   
  3 Tita, Constantin-Luca     09 CN M.B.Rm.Valcea          7,65q   
  4 Bumbea, Nicolas Marian L  09 CSS Resita                7,83    
  5 Brinzan, Eduard Emanuel   09 LT T.Vuia-Resita          8,22    
  6 Gheorghe, Teodor          10 CSM Bucuresti             8,29    
  7 Cafadaru, Alexandru-Robe  10 CSM Bucuresti             8,61    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Ghilase, Darius Constant  09 CSS Unirea Iasi           7,39q   
  2 Ciolacu, Robert           09 CSS Resita                7,54q   
  3 Dorcioman, Darius Ionut   09 LPS Cl.Muscel             7,85    
  4 Turtoi, Eduard Mihai      09 LPS Braila                7,87    
  5 Bujor, Matei Florentin    09 LPS Braila                7,98    
  6 Rosca, Ionel              09 CSS Caransebes            8,15    
  7 Marica, David             10 CSS Dinamo Buc            8,33    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Iancu, Cristian Andrei    09 CSS Alexandria            7,62q   
  2 Joita, Luca Razvan        09 CSS 5 Bucuresti           7,65q   
  3 Serban, Alexandru-Cristi  09 CS Rapid Buc.             7,68    
  4 Dreptu, Stefan            10 LPS Braila                7,71    
  5 Esteso, Aaron Yann Andre  10 CS Poli.Iasi              7,86    
  6 Enache, Filip Alexandru   09 CSS C.Istrati Ca          7,94    
  7 Copilu, David George      10 SCM Deva                  8,49    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Sandu, Antonio Stefan     09 CNOO-SS190 Buc            7,69    
  2 Vladoiu, Mihai            09 CSM Ploiesti              7,82    
  3 Simon, Rares Andrei       09 LPS Braila                7,92    
  4 Voinea, Eduard            10 LPS Constanta             8,15    
  5 Lungu, David- Mihai       10 CSS 1 Constanta           8,30    
  6 Piticu, Nykolas Myhaly    10 LPS P.T. Craiova          8,83    
Heat  5 Preliminaries                                              
  1 Bunea, Pavel Catalin      09 LPS Braila,CSM Ones       7,63q   
  2 Voncila, Razvan Stefan    09 LPS Braila                7,69    
  3 Smeu, Andrei Eugen        10 LPS Braila                7,75    
  4 Ungureanu, Stefan Andrei  09 LPS Cl.Muscel             7,79    
  5 Georgescu, David          09 CSS 6 Bucuresti           8,14    
  6 Ivascu, Cristian          09 LPS P.T. Craiova          8,34    
  7 Moisi, Ianis Cristian     10 CN M.Emin. Oradea         8,87    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Ghilase, Darius Constant  09 CSS Unirea Iasi           7,39q  2
  2 Ciolacu, Robert           09 CSS Resita                7,54q  2
  2 Alexandru, David-Cristia  10 CSM Bucuresti             7,54q  1
  4 Iancu, Cristian Andrei    09 CSS Alexandria            7,62q  3
  5 Popa, Robert Andrei       10 LPS P.T. Craiova          7,63q  1
  5 Bunea, Pavel Catalin      09 LPS Braila,CSM Ones       7,63q  5
  7 Joita, Luca Razvan        09 CSS 5 Bucuresti           7,65q  3
  7 Tita, Constantin-Luca     09 CN M.B.Rm.Valcea          7,65q  1
  9 Serban, Alexandru-Cristi  09 CS Rapid Buc.             7,68   3
 10 Sandu, Antonio Stefan     09 CNOO-SS190 Buc            7,69   4
 10 Voncila, Razvan Stefan    09 LPS Braila                7,69   5
 12 Dreptu, Stefan            10 LPS Braila                7,71   3
 13 Smeu, Andrei Eugen        10 LPS Braila                7,75   5
 14 Ungureanu, Stefan Andrei  09 LPS Cl.Muscel             7,79   5
 15 Vladoiu, Mihai            09 CSM Ploiesti              7,82   4
 16 Bumbea, Nicolas Marian L  09 CSS Resita                7,83   1
 17 Dorcioman, Darius Ionut   09 LPS Cl.Muscel             7,85   2
 18 Esteso, Aaron Yann Andre  10 CS Poli.Iasi              7,86   3
 19 Turtoi, Eduard Mihai      09 LPS Braila                7,87   2
 20 Simon, Rares Andrei       09 LPS Braila                7,92   4
 21 Enache, Filip Alexandru   09 CSS C.Istrati Ca          7,94   3
 22 Bujor, Matei Florentin    09 LPS Braila                7,98   2
 23 Georgescu, David          09 CSS 6 Bucuresti           8,14   5
 24 Voinea, Eduard            10 LPS Constanta             8,15   4
 24 Rosca, Ionel              09 CSS Caransebes            8,15   2
 26 Brinzan, Eduard Emanuel   09 LT T.Vuia-Resita          8,22   1
 27 Gheorghe, Teodor          10 CSM Bucuresti             8,29   1
 28 Lungu, David- Mihai       10 CSS 1 Constanta           8,30   4
 29 Marica, David             10 CSS Dinamo Buc            8,33   2
 30 Ivascu, Cristian          09 LPS P.T. Craiova          8,34   5
 31 Copilu, David George      10 SCM Deva                  8,49   3
 32 Cafadaru, Alexandru-Robe  10 CSM Bucuresti             8,61   1
 33 Piticu, Nykolas Myhaly    10 LPS P.T. Craiova          8,83   4
 34 Moisi, Ianis Cristian     10 CN M.Emin. Oradea         8,87   5