Federatia Romana de Atletism - Site License  24.02.2024 - 15:45 PM
          Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2          
             Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti             
 
Event 1  Feminin 60 Meter U16
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Punga, Carolina-Andreea   10 CSM Bucuresti             7,88q   
  2 Preda, Lorena Maria       10 CSU Craiova               8,37    
  3 Iancu, Anamaria Ioana     09 LPS Braila                8,58    
  4 Soare, Maria IsabelleLor  09 CSS 4 Bucuresti           8,86    
  5 Mocanu, Sofia             10 CSS Triumf  Buc.          8,90    
  6 Dociu, Cristina Ana Mari  10 CSM Bucuresti             8,91    
  7 Stefan, Diana Maria       10 LPS P.T. Craiova          9,25    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Dragos, Natalia Valentin  09 CSS Lugoj,CSM Lugoj       7,90q   
  2 Szasz Iakab, Dorottya     10 CSSViitorulCluj           8,46    
  3 Golub, Stefania  Sofia    09 CSSViitorulCluj           8,74    
  4 Ichim, Bianca Maria       09 CSM Braila                8,88    
  5 Bargaoanu, Denisa Andree  09 CSM Bucuresti             8,89    
  6 Marin, Denisa Maria       09 CSS 5 Bucuresti           9,14    
  7 Vasile, Antonia Maria     09 CS Rapid Buc.             9,29    
  8 Balaban, Maria Adelina    10 ACS Seven Athletic        9,47    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Hekter, Elena Cristina    09 CSS Ploiesti              8,27q   
  2 Rad, Daria Larisa         09 LPS Cluj Napoca           8,56    
  3 Stanoiu, Antonia          10 CSS Triumf  Buc.          8,63    
  4 Negrean, Iris Maria       10 SCM Deva                  8,92    
  5 Comiza, Ariana-Florina    10 CSS Dinamo Buc            8,97    
  6 Babos-Barabas, Eszter     10 CSSViitorulCluj           9,08    
  7 Gafton-Popescu, Maria Bi  09 CSM Craiova               9,15    
  8 Andronescu, Andreea Cris  10 CSM Buzau                 9,52    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Dan, Alessia-Maria        10 CS Orasenesc Vol          8,02q   
  2 Parpalea, Alexandra Mari  09 CS Orasenesc Vol          8,20q   
  3 Cristea, Ioana Alexandra  10 CSM Bucuresti             8,67    
  4 Petrescu, Sara Maria      10 LPS Constanta             8,82    
  5 Badin, Violeta Cristina   10 LPS Braila                8,83    
  6 Balazs, Tania Diana       09 LPS Cluj Napoca           9,14    
  7 Ionita, Mihaela Andreea   10 CSM Bucuresti             9,42    
 -- Dinca, Ioana              09 CSM Bucuresti              DNF    
Heat  5 Preliminaries                                              
  1 Blaga, Teodora            09 CSSViitorulCluj           8,25q   
  2 Craciun, Stefania Andree  09 CS Rapid Buc.             8,31q   
  3 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova               8,32q   
  4 Csete, Oana Antonia       09 LPS Cluj Napoca           8,62    
  5 Ceraceanu, Adelina Mihae  10 LPS P.T. Craiova          8,87    
  6 Ilie, Bianca Maria        10 LPS Braila                9,14    
  7 Agrigoroaie, Ana Maria    10 CSS Hunedoara             9,21    
  8 Bacanu, Maria Catalina    10 LPS P.T. Craiova          9,25    
Heat  6 Preliminaries                                              
  1 Cojocaru, Alexandra Gabr  09 CSM Bucuresti             8,33    
  2 Comanescu, Alexia         10 CSS 1 Constanta           8,45    
  3 Serban, Daria Ioana       10 CSS 5 Bucuresti           8,56    
  4 Stefani, Natalia Maria    10 CSM Bucuresti             8,73    
  5 Prunoiu, Sara Bianca      09 CSS Ploiesti              8,85    
  6 Neagu, Denisa Flory       10 CSS Ploiesti              9,12    
  7 Prunoiu, Ana-Rebeca       10 CSS Ploiesti              9,13    
 -- Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta               DQ    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Punga, Carolina-Andreea   10 CSM Bucuresti             7,88q  1
  2 Dragos, Natalia Valentin  09 CSS Lugoj,CSM Lugoj       7,90q  2
  3 Dan, Alessia-Maria        10 CS Orasenesc Vol          8,02q  4
  4 Parpalea, Alexandra Mari  09 CS Orasenesc Vol          8,20q  4
  5 Blaga, Teodora            09 CSSViitorulCluj           8,25q  5
  6 Hekter, Elena Cristina    09 CSS Ploiesti              8,27q  3
  7 Craciun, Stefania Andree  09 CS Rapid Buc.             8,31q  5
  8 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova               8,32q  5
  9 Cojocaru, Alexandra Gabr  09 CSM Bucuresti             8,33   6
 10 Preda, Lorena Maria       10 CSU Craiova               8,37   1
 11 Comanescu, Alexia         10 CSS 1 Constanta           8,45   6
 12 Szasz Iakab, Dorottya     10 CSSViitorulCluj           8,46   2
 13 Rad, Daria Larisa         09 LPS Cluj Napoca           8,56   3
 13 Serban, Daria Ioana       10 CSS 5 Bucuresti           8,56   6
 15 Iancu, Anamaria Ioana     09 LPS Braila                8,58   1
 16 Csete, Oana Antonia       09 LPS Cluj Napoca           8,62   5
 17 Stanoiu, Antonia          10 CSS Triumf  Buc.          8,63   3
 18 Cristea, Ioana Alexandra  10 CSM Bucuresti             8,67   4
 19 Stefani, Natalia Maria    10 CSM Bucuresti             8,73   6
 20 Golub, Stefania  Sofia    09 CSSViitorulCluj           8,74   2
 21 Petrescu, Sara Maria      10 LPS Constanta             8,82   4
 22 Badin, Violeta Cristina   10 LPS Braila                8,83   4
 23 Prunoiu, Sara Bianca      09 CSS Ploiesti              8,85   6
 24 Soare, Maria IsabelleLor  09 CSS 4 Bucuresti           8,86   1
 25 Ceraceanu, Adelina Mihae  10 LPS P.T. Craiova          8,87   5
 26 Ichim, Bianca Maria       09 CSM Braila                8,88   2
 27 Bargaoanu, Denisa Andree  09 CSM Bucuresti             8,89   2
 28 Mocanu, Sofia             10 CSS Triumf  Buc.          8,90   1
 29 Dociu, Cristina Ana Mari  10 CSM Bucuresti             8,91   1
 30 Negrean, Iris Maria       10 SCM Deva                  8,92   3
 31 Comiza, Ariana-Florina    10 CSS Dinamo Buc            8,97   3
 32 Babos-Barabas, Eszter     10 CSSViitorulCluj           9,08   3
 33 Neagu, Denisa Flory       10 CSS Ploiesti              9,12   6
 34 Prunoiu, Ana-Rebeca       10 CSS Ploiesti              9,13   6
 35 Ilie, Bianca Maria        10 LPS Braila                9,14   5
 35 Marin, Denisa Maria       09 CSS 5 Bucuresti           9,14   2
 35 Balazs, Tania Diana       09 LPS Cluj Napoca           9,14   4
 38 Gafton-Popescu, Maria Bi  09 CSM Craiova               9,15   3
 39 Agrigoroaie, Ana Maria    10 CSS Hunedoara             9,21   5
 40 Stefan, Diana Maria       10 LPS P.T. Craiova          9,25   1
 40 Bacanu, Maria Catalina    10 LPS P.T. Craiova          9,25   5
 42 Vasile, Antonia Maria     09 CS Rapid Buc.             9,29   2
 43 Ionita, Mihaela Andreea   10 CSM Bucuresti             9,42   4
 44 Balaban, Maria Adelina    10 ACS Seven Athletic        9,47   2
 45 Andronescu, Andreea Cris  10 CSM Buzau                 9,52   3
 -- Dinca, Ioana              09 CSM Bucuresti              DNF   4
 -- Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta               DQ   6