Federatia Romana de Atletism - Site License         24.02.2024 - 15:45 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 19A  Masculin 1500 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          4:13,06           
  2 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva        4:21,87           
  3 Serban, Alexandru Florin  08 CSS Caracal            4:29,97           
  4 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               4:30,00           
  5 Ghita, Andrei             08 LPS Constanta          4:37,13           
  6 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               4:46,76           
  7 Surugiu, Ianis Andrei     08 CS Targoviste          4:49,04           
  8 Patriche, Costel Andrei   08 LPS Vaslui,CSM Vasl    4:59,92           
 -- Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl         DQ           
Section  2                                                                
  1 Fieraru, Dumitru          07 LPS Vaslui,CSM Vasl    4:25,77           
  2 Procopie Dumitru, Octavi  08 LPS Tg. Jiu            4:29,63           
  3 Glavan, Alin Ionut Flore  07 CSM Craiova,LPS P.T    4:30,37           
  4 Stefu, Ionut Marian       08 LPS I.B.Soter Buzau    4:30,48           
  5 Serbu, Andrei Madalin     08 LPS I.B.Soter Buzau    4:40,01           
  6 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            4:55,41           
  7 Andrei, Florin            07 LPS Constanta          5:08,33           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          4:13,06   1       
  2 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva        4:21,87   1       
  3 Fieraru, Dumitru          07 LPS Vaslui,CSM Vasl    4:25,77   2       
  4 Procopie Dumitru, Octavi  08 LPS Tg. Jiu            4:29,63   2       
  5 Serban, Alexandru Florin  08 CSS Caracal            4:29,97   1       
  6 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               4:30,00   1       
  7 Glavan, Alin Ionut Flore  07 CSM Craiova,LPS P.T    4:30,37   2       
  8 Stefu, Ionut Marian       08 LPS I.B.Soter Buzau    4:30,48   2       
  9 Ghita, Andrei             08 LPS Constanta          4:37,13   1       
 10 Serbu, Andrei Madalin     08 LPS I.B.Soter Buzau    4:40,01   2       
 11 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               4:46,76   1       
 12 Surugiu, Ianis Andrei     08 CS Targoviste          4:49,04   1       
 13 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            4:55,41   2       
 14 Patriche, Costel Andrei   08 LPS Vaslui,CSM Vasl    4:59,92   1       
 15 Andrei, Florin            07 LPS Constanta          5:08,33   2       
 -- Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl         DQ   1