Federatia Romana de Atletism - Site License         24.02.2024 - 15:45 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 17  Feminin 1500 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Irimita, Petronela Adeli  09 LPS Iasi,CS Politeh    5:01,37           
  2 Vodute, Andreea           09 LPS Vaslui,CSM Vasl    5:06,86           
  3 Seghedin, Ionela Iasmina  09 LPS Iasi,CS Politeh    5:09,14           
  4 Guzumas, Stefania Jasmin  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    5:11,70           
  5 Ivorciuc, Sabrina         10 CSM Raraul Cl. M       5:16,73           
  6 Danciu, Crina Maria       10 LPS Bistrita           5:19,83           
  7 Vartic, Mihaela           09 LPS Iasi               5:40,02           
  8 Carlescu, Daria           10 LPS Vaslui             5:49,36           
  9 Pop Ambroze, Ana Alexand  09 CS Atletic Cluj        5:56,70           
 10 Popescu, Maria-Catrina    09 Pal. Nat.Cop.Buc       6:07,02           
 -- Horlescu, Andreea Denisa  09 LPS Iasi,CS Politeh        DNF           
Section  2                                                                
  1 Codreanu, Beatrice Ana M  10 LPS Vaslui,CSM Vasl    5:21,83           
  2 Muris, Ioana Andreea      10 LPS Vaslui             5:26,00           
  3 Chirita, Delia Maria      09 CSM Raraul Cl. M       5:26,36           
  4 Cordea, Roxana Maria      10 AS Luceafarul J.       5:26,58           
  5 Bogdan, Erika Andreea     10 ACS A.B.Sport Ac       5:38,89           
  6 Matei, Sanziana           10 CSS Targoviste         5:43,88           
  7 Bejinaru, Oana Cristina   10 CSM Drobeta Tr.Sv      5:44,39           
  8 Georgescu, Anouk          10 ACS Seven Athletic     5:51,59           
  9 Dascalu, Madalina Gabrie  10 LPS Iasi               5:56,40           
 10 Hareu, Elena Ana Maria    10 CSS Targoviste         6:08,87           
 11 Ionescu, Maria Serena     10 CSS Targoviste         6:11,22           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Irimita, Petronela Adeli  09 LPS Iasi,CS Politeh    5:01,37   1       
  2 Vodute, Andreea           09 LPS Vaslui,CSM Vasl    5:06,86   1       
  3 Seghedin, Ionela Iasmina  09 LPS Iasi,CS Politeh    5:09,14   1       
  4 Guzumas, Stefania Jasmin  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    5:11,70   1       
  5 Ivorciuc, Sabrina         10 CSM Raraul Cl. M       5:16,73   1       
  6 Danciu, Crina Maria       10 LPS Bistrita           5:19,83   1       
  7 Codreanu, Beatrice Ana M  10 LPS Vaslui,CSM Vasl    5:21,83   2       
  8 Muris, Ioana Andreea      10 LPS Vaslui             5:26,00   2       
  9 Chirita, Delia Maria      09 CSM Raraul Cl. M       5:26,36   2       
 10 Cordea, Roxana Maria      10 AS Luceafarul J.       5:26,58   2       
 11 Bogdan, Erika Andreea     10 ACS A.B.Sport Ac       5:38,89   2       
 12 Vartic, Mihaela           09 LPS Iasi               5:40,02   1       
 13 Matei, Sanziana           10 CSS Targoviste         5:43,88   2       
 14 Bejinaru, Oana Cristina   10 CSM Drobeta Tr.Sv      5:44,39   2       
 15 Carlescu, Daria           10 LPS Vaslui             5:49,36   1       
 16 Georgescu, Anouk          10 ACS Seven Athletic     5:51,59   2       
 17 Dascalu, Madalina Gabrie  10 LPS Iasi               5:56,40   2       
 18 Pop Ambroze, Ana Alexand  09 CS Atletic Cluj        5:56,70   1       
 19 Popescu, Maria-Catrina    09 Pal. Nat.Cop.Buc       6:07,02   1       
 20 Hareu, Elena Ana Maria    10 CSS Targoviste         6:08,87   2       
 21 Ionescu, Maria Serena     10 CSS Targoviste         6:11,22   2       
 -- Horlescu, Andreea Denisa  09 LPS Iasi,CS Politeh        DNF   1