Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 16  Masculin 800 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          1:59,27           
  2 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara          2:00,29           
  3 Blidaru, George Ianis     07 LPS Tg. Jiu            2:01,36           
  4 Kolozsi, Arpad Kristof    08 CSS Sf. Gheorghe       2:02,91           
  5 Neagu, Mihai              07 ACS Adini              2:05,54           
  6 Glavan, Alin Ionut Flore  07 CSM Craiova,LPS P.T    2:08,02           
Section  2                                                                
  1 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva        2:02,90           
  2 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc    2:05,72           
  3 Purcar, Mircea            07 SCM Deva               2:08,33           
  4 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava            2:10,91           
  5 Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:12,18           
  6 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            2:15,22           
  7 Radin, Vladimir           07 CS Athletics Tim       2:30,13           
Section  3                                                                
  1 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               2:07,85           
  2 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               2:09,64           
  3 Surugiu, Ianis Andrei     08 CS Targoviste          2:18,97           
  4 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca        2:19,90           
  5 Patriche, Costel Andrei   08 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:20,19           
  6 Abrudan, Florin Ionut     08 CN M.Emin. Oradea      2:21,14           
 -- Popa, Bogdan Mihai        05 LPS Alba Iulia,CSM     2:09,77           
Section  4                                                                
  1 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:02,27           
  2 Pop, George               07 LPS Cluj Napoca,CSM    2:05,41           
  3 Vintan, Codrin Alexandru  07 LPS Alba Iulia,CS U    2:13,65           
  4 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca        2:22,88           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Licsandru, David Gabriel  09 CSM Bucuresti          1:59,27   1       
  2 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara          2:00,29   1       
  3 Blidaru, George Ianis     07 LPS Tg. Jiu            2:01,36   1       
  4 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:02,27   4       
  5 Leica, Mihai              07 LPS Cetate Deva        2:02,90   2       
  6 Kolozsi, Arpad Kristof    08 CSS Sf. Gheorghe       2:02,91   1       
  7 Pop, George               07 LPS Cluj Napoca,CSM    2:05,41   4       
  8 Neagu, Mihai              07 ACS Adini              2:05,54   1       
  9 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc    2:05,72   2       
 10 Alexandrescu, Constantin  07 LPS Iasi               2:07,85   3       
 11 Glavan, Alin Ionut Flore  07 CSM Craiova,LPS P.T    2:08,02   1       
 12 Purcar, Mircea            07 SCM Deva               2:08,33   2       
 13 Frincu, Stefan Cristian   07 LPS Iasi               2:09,64   3       
 14 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava            2:10,91   2       
 15 Darie, Eduard Adrian      07 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:12,18   2       
 16 Vintan, Codrin Alexandru  07 LPS Alba Iulia,CS U    2:13,65   4       
 17 Peptenaru, Vasile Nicola  08 LPS Tg. Jiu            2:15,22   2       
 18 Surugiu, Ianis Andrei     08 CS Targoviste          2:18,97   3       
 19 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca        2:19,90   3       
 20 Patriche, Costel Andrei   08 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:20,19   3       
 21 Abrudan, Florin Ionut     08 CN M.Emin. Oradea      2:21,14   3       
 22 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca        2:22,88   4       
 23 Radin, Vladimir           07 CS Athletics Tim       2:30,13   2       
 -- Popa, Bogdan Mihai        05 LPS Alba Iulia,CSM     2:09,77   3