Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 15  Masculin 800 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava            2:10,74           
  2 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta        2:12,77           
  3 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava            2:13,15           
  4 Molac, Rares Mihai        09 CSS Targoviste         2:14,33           
  5 Smochina, Vlad Mihai      09 CSM Bucuresti          2:16,86           
  6 Dan, Iustin Paraschiv     09 CSS Medgidia,CS Med    2:21,71           
Section  2                                                                
  1 Timiseanu, Leonardo Ionu  09 LPS Tg. Jiu            2:25,91           
  2 Stir, Adrian Cristian     09 CSS Targoviste         2:31,64           
  3 Ciure Avram, Ianis Adria  10 CSS Zalau              2:42,10           
  4 Dumitru, Darius Florenti  09 LPS I.B.Soter Buzau    2:42,86           
  5 Brindea, Stefan Sebastia  09 CSS Zalau              2:49,19           
Section  3                                                                
  1 Puscasu, Denis            09 LPS Iasi               2:15,86           
  2 Baitz, Alexander          10 CS Giroc Chisoda       2:24,54           
  3 Bokor, Kristof            10 CSS Sf. Gheorghe       2:31,78           
  4 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova       2:36,24           
  5 Avramutiu, Alexandru      10 CSS Hunedoara          2:54,08           
Section  4                                                                
  1 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui             2:16,26           
  2 Stef, Andrei-Sorin        10 CSM Craiova            2:20,41           
  3 Lazar, Alexandru Gabriel  10 LPS Iasi               2:25,65           
  4 Nutescu, Andrei           10 CSM Raraul Cl. M       2:32,88           
  5 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva        2:34,58           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava            2:10,74   1       
  2 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta        2:12,77   1       
  3 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava            2:13,15   1       
  4 Molac, Rares Mihai        09 CSS Targoviste         2:14,33   1       
  5 Puscasu, Denis            09 LPS Iasi               2:15,86   3       
  6 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui             2:16,26   4       
  7 Smochina, Vlad Mihai      09 CSM Bucuresti          2:16,86   1       
  8 Stef, Andrei-Sorin        10 CSM Craiova            2:20,41   4       
  9 Dan, Iustin Paraschiv     09 CSS Medgidia,CS Med    2:21,71   1       
 10 Baitz, Alexander          10 CS Giroc Chisoda       2:24,54   3       
 11 Lazar, Alexandru Gabriel  10 LPS Iasi               2:25,65   4       
 12 Timiseanu, Leonardo Ionu  09 LPS Tg. Jiu            2:25,91   2       
 13 Stir, Adrian Cristian     09 CSS Targoviste         2:31,64   2       
 14 Bokor, Kristof            10 CSS Sf. Gheorghe       2:31,78   3       
 15 Nutescu, Andrei           10 CSM Raraul Cl. M       2:32,88   4       
 16 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva        2:34,58   4       
 17 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova       2:36,24   3       
 18 Ciure Avram, Ianis Adria  10 CSS Zalau              2:42,10   2       
 19 Dumitru, Darius Florenti  09 LPS I.B.Soter Buzau    2:42,86   2       
 20 Brindea, Stefan Sebastia  09 CSS Zalau              2:49,19   2       
 21 Avramutiu, Alexandru      10 CSS Hunedoara          2:54,08   3