Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 14  Feminin 800 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Csiki, Maria Ecaterina    07 CSS Zalau              2:23,44           
  2 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva        2:31,09           
  3 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:31,41           
  4 Rambu, Gabriela Alexandr  08 CSS Targoviste         2:41,18           
Section  2                                                                
  1 Visteanu, Alexia Gabriel  07 LPS I.B.Soter Buzau    2:33,84           
  2 Asoltanei, Lorena Ana Ma  07 CSM Bucuresti          2:35,01           
  3 Nedelcu, Ana Maria        08 CS Farul C-ta          2:43,85           
  4 Popa, Bianca              08 CSM Bucuresti          2:50,75           
  5 Ochisor, Xenia            08 LPS Constanta          3:15,72           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Csiki, Maria Ecaterina    07 CSS Zalau              2:23,44   1       
  2 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva        2:31,09   1       
  3 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:31,41   1       
  4 Visteanu, Alexia Gabriel  07 LPS I.B.Soter Buzau    2:33,84   2       
  5 Asoltanei, Lorena Ana Ma  07 CSM Bucuresti          2:35,01   2       
  6 Rambu, Gabriela Alexandr  08 CSS Targoviste         2:41,18   1       
  7 Nedelcu, Ana Maria        08 CS Farul C-ta          2:43,85   2       
  8 Popa, Bianca              08 CSM Bucuresti          2:50,75   2       
  9 Ochisor, Xenia            08 LPS Constanta          3:15,72   2