Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 13  Feminin 800 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Guzumas, Stefania Jasmin  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:26,83           
  2 Vlad, Gabriela            09 CSM Brasov             2:30,56           
  3 Budea, Raisa Elionora     09 CSM Craiova            2:31,85           
  4 Chirita, Delia Maria      09 CSM Raraul Cl. M       2:36,57           
  5 Vartic, Mihaela           09 LPS Iasi               2:38,19           
  6 Neagu, Anda               09 ACS Adini              2:46,87           
Section  2                                                                
  1 Cocerhan, Alexia Maria    10 ACS A.B.Sport Ac,LP    2:24,19           
  2 Szabo, Anita              10 CSS Sf. Gheorghe       2:30,22           
  3 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia           2:43,60           
  4 Pop Ambroze, Ana Alexand  09 CS Atletic Cluj        2:45,49           
  5 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes         2:48,94           
  6 Hareu, Elena Ana Maria    10 CSS Targoviste         2:57,60           
Section  3                                                                
  1 Danciu, Crina Maria       10 LPS Bistrita           2:36,10           
  2 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes         2:39,38           
  3 Dascalu, Madalina Gabrie  10 LPS Iasi               2:46,45           
  4 Ionescu, Maria Serena     10 CSS Targoviste         2:46,94           
  5 Irimia, Elena Rebeca      10 CS Chim.Rm.Valcea      2:51,68           
  6 Crisan, Diana Maia        10 LPS Bistrita           2:52,18           
Section  4                                                                
  1 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia           2:27,83           
  2 Bajko, Bernadette         10 CSS Sf. Gheorghe       2:31,42           
  3 Cordea, Roxana Maria      10 AS Luceafarul J.       2:32,66           
  4 Bogdan, Erika Andreea     10 ACS A.B.Sport Ac       2:34,91           
  5 Georgescu, Anouk          10 ACS Seven Athletic     2:45,70           
  6 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova       2:48,09           
Section  5                                                                
  1 Trandafir, Beatrice       10 CSS Drobeta Tr.Sev.    2:31,10           
  2 Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi           2:34,08           
  3 Toanta, Roxana Nicoleta   10 CS Chim.Rm.Valcea      2:34,41           
  4 Matei, Sanziana           10 CSS Targoviste         2:40,43           
  5 Carlescu, Daria           10 LPS Vaslui             2:44,12           
  6 Florea, Amalia Stefania   10 CSS Medgidia           2:53,65           
 -- Blaga, Andreea Petra      10 CSS Hunedoara               DQ           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Cocerhan, Alexia Maria    10 ACS A.B.Sport Ac,LP    2:24,19   2       
  2 Guzumas, Stefania Jasmin  09 LPS Vaslui,CSM Vasl    2:26,83   1       
  3 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia           2:27,83   4       
  4 Szabo, Anita              10 CSS Sf. Gheorghe       2:30,22   2       
  5 Vlad, Gabriela            09 CSM Brasov             2:30,56   1       
  6 Trandafir, Beatrice       10 CSS Drobeta Tr.Sev.    2:31,10   5       
  7 Bajko, Bernadette         10 CSS Sf. Gheorghe       2:31,42   4       
  8 Budea, Raisa Elionora     09 CSM Craiova            2:31,85   1       
  9 Cordea, Roxana Maria      10 AS Luceafarul J.       2:32,66   4       
 10 Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi           2:34,08   5       
 11 Toanta, Roxana Nicoleta   10 CS Chim.Rm.Valcea      2:34,41   5       
 12 Bogdan, Erika Andreea     10 ACS A.B.Sport Ac       2:34,91   4       
 13 Danciu, Crina Maria       10 LPS Bistrita           2:36,10   3       
 14 Chirita, Delia Maria      09 CSM Raraul Cl. M       2:36,57   1       
 15 Vartic, Mihaela           09 LPS Iasi               2:38,19   1       
 16 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes         2:39,38   3       
 17 Matei, Sanziana           10 CSS Targoviste         2:40,43   5       
 18 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia           2:43,60   2       
 19 Carlescu, Daria           10 LPS Vaslui             2:44,12   5       
 20 Pop Ambroze, Ana Alexand  09 CS Atletic Cluj        2:45,49   2       
 21 Georgescu, Anouk          10 ACS Seven Athletic     2:45,70   4       
 22 Dascalu, Madalina Gabrie  10 LPS Iasi               2:46,45   3       
 23 Neagu, Anda               09 ACS Adini              2:46,87   1       
 24 Ionescu, Maria Serena     10 CSS Targoviste         2:46,94   3       
 25 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova       2:48,09   4       
 26 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes         2:48,94   2       
 27 Irimia, Elena Rebeca      10 CS Chim.Rm.Valcea      2:51,68   3       
 28 Crisan, Diana Maia        10 LPS Bistrita           2:52,18   3       
 29 Florea, Amalia Stefania   10 CSS Medgidia           2:53,65   5       
 30 Hareu, Elena Ana Maria    10 CSS Targoviste         2:57,60   2       
 -- Blaga, Andreea Petra      10 CSS Hunedoara               DQ   5