Federatia Romana de Atletism - Site License         24.02.2024 - 15:45 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 12  Masculin 400 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Tremel, Eduard Marian A.  07 CSM Drobeta Tr.Sv        55,93           
  2 Moisoiu, Luca             07 CSS Ploiesti             56,80           
 -- Bejanaru, Andrei Gabriel  08 SCM Gloria Buzau            DQ           
Section  2                                                                
  1 Blidaru, George Ianis     07 LPS Tg. Jiu              53,70           
  2 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara            54,00           
  3 Grigore, Adrian Marius    07 CSS Ploiesti             56,93           
Section  3                                                                
  1 Stan, Alin Gabriel        08 LPS Focsani,CSM Foc      55,23           
  2 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc      57,02           
Section  4                                                                
  1 Oana, Silviu Stefanut     08 LPS Focsani              56,96           
  2 Harnagea, Andrei Daniel   08 LPS Vaslui,CSM Vasl      57,42           
  3 Abrudan, Florin Ionut     08 CN M.Emin. Oradea        58,13           
Section  5                                                                
  1 Muresan, Dragos Victor    08 LPS Cluj Napoca          57,84           
  2 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava              58,67           
Section  6                                                                
  1 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc      55,17           
  2 Stroe, Alexandru Gabriel  08 CSS Ploiesti             56,42           
Section  7                                                                
  1 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca          59,59           
  2 Pirlog, Gabriel           08 CSS Focsani              72,33           
 -- Cioltea, Vasile Florin    08 LPS Cluj Napoca             DQ           
Section  8                                                                
  1 Moise, Andrei-Alexandru   08 LPS I.B.Soter Buzau      53,41           
  2 Dina, Laurentiu Gabriel   08 LPS Pitesti              57,19           
  3 Oancea, Cristian Ionut    08 SCM Deva                 57,55           
Section  9                                                                
  1 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl      54,13           
  2 Cazacu, Serban            07 CS Orasenesc Vol         54,56           
  3 Ardelean, Bogdan          07 SCM Deva                 56,05           
  4 Purcar, Mircea            07 SCM Deva                 58,93           
Section  10                                                               
  1 Tudor, Radu               08 LPS Pitesti              60,90           
  2 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca          61,58           
  3 Marcovici, Alexandru Nic  08 CS Olimpia Buc.          64,89           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Moise, Andrei-Alexandru   08 LPS I.B.Soter Buzau      53,41   8       
  2 Blidaru, George Ianis     07 LPS Tg. Jiu              53,70   2       
  3 Toth, Razvan-Gabriel      08 CSS Hunedoara            54,00   2       
  4 Ciobanu, Claudiu Daniel   07 LPS Vaslui,CSM Vasl      54,13   9       
  5 Cazacu, Serban            07 CS Orasenesc Vol         54,56   9       
  6 Hiliuta, Raul Alexandru   08 CSM Suceava,LPS Suc      55,17   6       
  7 Stan, Alin Gabriel        08 LPS Focsani,CSM Foc      55,23   3       
  8 Tremel, Eduard Marian A.  07 CSM Drobeta Tr.Sv        55,93   1       
  9 Ardelean, Bogdan          07 SCM Deva                 56,05   9       
 10 Stroe, Alexandru Gabriel  08 CSS Ploiesti             56,42   6       
 11 Moisoiu, Luca             07 CSS Ploiesti             56,80   1       
 12 Grigore, Adrian Marius    07 CSS Ploiesti             56,93   2       
 13 Oana, Silviu Stefanut     08 LPS Focsani              56,96   4       
 14 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc      57,02   3       
 15 Dina, Laurentiu Gabriel   08 LPS Pitesti              57,19   8       
 16 Harnagea, Andrei Daniel   08 LPS Vaslui,CSM Vasl      57,42   4       
 17 Oancea, Cristian Ionut    08 SCM Deva                 57,55   8       
 18 Muresan, Dragos Victor    08 LPS Cluj Napoca          57,84   5       
 19 Abrudan, Florin Ionut     08 CN M.Emin. Oradea        58,13   4       
 20 Federciuc, Samuel         08 LPS Suceava              58,67   5       
 21 Purcar, Mircea            07 SCM Deva                 58,93   9       
 22 Astilean, Raul Bogdan     08 LPS Cluj Napoca          59,59   7       
 23 Tudor, Radu               08 LPS Pitesti              60,90  10       
 24 Puscas, Raul David        08 LPS Cluj Napoca          61,58  10       
 25 Marcovici, Alexandru Nic  08 CS Olimpia Buc.          64,89  10       
 26 Pirlog, Gabriel           08 CSS Focsani              72,33   7       
 -- Bejanaru, Andrei Gabriel  08 SCM Gloria Buzau            DQ   1       
 -- Cioltea, Vasile Florin    08 LPS Cluj Napoca             DQ   7