Federatia Romana de Atletism - Site License         24.02.2024 - 15:45 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 11  Masculin 400 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Irimia, Ciprian           09 SCM Deva                 52,80           
  2 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava              54,58           
Section  2                                                                
  1 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava              56,16           
  2 Batog, Adrian             09 CSS Focsani              56,85           
  3 Negoita, Patrick          09 CS Unirea Focsan,LP      59,56           
Section  3                                                                
  1 Creanga, Cristian Teodor  09 CSS Ploiesti,Ploies      56,91           
  2 Pacuraru, Claudiu Marian  09 LPS Focsani              58,13           
  3 Barbu, Matteo             09 CSS Focsani              59,89           
Section  4                                                                
  1 Dricu, Dimitrie           10 LPS P.T. Craiova         64,61           
  2 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova         65,64           
  3 Avramutiu, Alexandru      10 CSS Hunedoara            75,77           
 -- Popa, Razvan Andrei       10 LPS P.T. Craiova            DQ           
Section  5                                                                
  1 Lepus, Georgian-Alexandr  09 CSS Ploiesti             57,72           
  2 Bogoi, Radu Alexandru     09 LPS P.T. Craiova         57,96           
  3 Timiseanu, Leonardo Ionu  09 LPS Tg. Jiu              61,98           
Section  6                                                                
  1 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui               58,73           
  2 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva          64,65           
  3 Popa, Stefan              10 CSS 1 Constanta          67,22           
 -- Vriscu, Andreas           10 CSS 1 Constanta             DQ           
Section  7                                                                
  1 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta          57,11           
  2 Serbanescu, Tudor Bogdan  09 CSM Bucuresti            61,91           
  3 Castiglione, Paolo        09 CSS Medgidia             62,60           
Section  8                                                                
  1 Belu, Albert              10 CS Farul C-ta            59,45           
  2 Stef, Andrei-Sorin        10 CSM Craiova              59,84           
  3 Grigore, Eduard Stefan    10 CSS Ploiesti             63,41           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Irimia, Ciprian           09 SCM Deva                 52,80   1       
  2 Strelciuc, Mateo Caleb    09 LPS Suceava              54,58   1       
  3 Ignatescu, Marian Vasile  09 LPS Suceava              56,16   2       
  4 Batog, Adrian             09 CSS Focsani              56,85   2       
  5 Creanga, Cristian Teodor  09 CSS Ploiesti,Ploies      56,91   3       
  6 Postolache, Mihai Gabrie  09 CSS 1 Constanta          57,11   7       
  7 Lepus, Georgian-Alexandr  09 CSS Ploiesti             57,72   5       
  8 Bogoi, Radu Alexandru     09 LPS P.T. Craiova         57,96   5       
  9 Pacuraru, Claudiu Marian  09 LPS Focsani              58,13   3       
 10 Lupu, Ianis Leonardo      10 LPS Vaslui               58,73   6       
 11 Belu, Albert              10 CS Farul C-ta            59,45   8       
 12 Negoita, Patrick          09 CS Unirea Focsan,LP      59,56   2       
 13 Stef, Andrei-Sorin        10 CSM Craiova              59,84   8       
 14 Barbu, Matteo             09 CSS Focsani              59,89   3       
 15 Serbanescu, Tudor Bogdan  09 CSM Bucuresti            61,91   7       
 16 Timiseanu, Leonardo Ionu  09 LPS Tg. Jiu              61,98   5       
 17 Castiglione, Paolo        09 CSS Medgidia             62,60   7       
 18 Grigore, Eduard Stefan    10 CSS Ploiesti             63,41   8       
 19 Dricu, Dimitrie           10 LPS P.T. Craiova         64,61   4       
 20 Oltean, Dassius           10 LPS Cetate Deva          64,65   6       
 21 Fumurescu, Iustin         10 LPS P.T. Craiova         65,64   4       
 22 Popa, Stefan              10 CSS 1 Constanta          67,22   6       
 23 Avramutiu, Alexandru      10 CSS Hunedoara            75,77   4       
 -- Popa, Razvan Andrei       10 LPS P.T. Craiova            DQ   4       
 -- Vriscu, Andreas           10 CSS 1 Constanta             DQ   6