Federatia Romana de Atletism - Site License         24.02.2024 - 15:45 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 10  Feminin 400 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Malureanu, Maria          07 CSS Focsani,CSM Foc      60,17           
  2 Rizea, Stefania-Nicole    07 LPS Pitesti              64,04           
  3 Tita, Bianca-Maria        07 LPS Pitesti,CS Valc      65,66           
Section  2                                                                
  1 Dumitrescu, Mara Victori  07 LPS Cluj Napoca          59,96           
  2 Morosanu, Antonia Larisa  08 LPS Vaslui,CSM Vasl      62,18           
  3 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl      65,62           
Section  3                                                                
  1 Cristoltan, Iulia Emma    08 CSSViitorulCluj          64,49           
  2 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva          65,41           
  3 Cristea, Andra Alexandra  07 CSS Focsani,CSM Foc      72,96           
Section  4                                                                
  1 Mincu, Eva-Maria          08 CSM Bucuresti            65,96           
  2 Rambu, Gabriela Alexandr  08 CSS Targoviste           65,99           
  3 Ivanoiu, Raissa Andreea   08 CN M.B.Rm.Valcea         71,76           
Section  5                                                                
  1 Musat, Cristina           08 CSM Bucuresti            68,56           
  2 Sabau, Julia Patricia     08 CS Atletic Cluj          71,12           
  3 Bozdog, Maria Andreea     08 CSSViitorulCluj          72,13           
  4 Ochisor, Xenia            08 LPS Constanta          1:22,05           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Dumitrescu, Mara Victori  07 LPS Cluj Napoca          59,96   2       
  2 Malureanu, Maria          07 CSS Focsani,CSM Foc      60,17   1       
  3 Morosanu, Antonia Larisa  08 LPS Vaslui,CSM Vasl      62,18   2       
  4 Rizea, Stefania-Nicole    07 LPS Pitesti              64,04   1       
  5 Cristoltan, Iulia Emma    08 CSSViitorulCluj          64,49   3       
  6 Iovu, Larisa Tabita       07 LPS Cetate Deva          65,41   3       
  7 Ungureanu, Iulia Elena    08 LPS Vaslui,CSM Vasl      65,62   2       
  8 Tita, Bianca-Maria        07 LPS Pitesti,CS Valc      65,66   1       
  9 Mincu, Eva-Maria          08 CSM Bucuresti            65,96   4       
 10 Rambu, Gabriela Alexandr  08 CSS Targoviste           65,99   4       
 11 Musat, Cristina           08 CSM Bucuresti            68,56   5       
 12 Sabau, Julia Patricia     08 CS Atletic Cluj          71,12   5       
 13 Ivanoiu, Raissa Andreea   08 CN M.B.Rm.Valcea         71,76   4       
 14 Bozdog, Maria Andreea     08 CSSViitorulCluj          72,13   5       
 15 Cristea, Andra Alexandra  07 CSS Focsani,CSM Foc      72,96   3       
 16 Ochisor, Xenia            08 LPS Constanta          1:22,05   5