Federatia Romana de Atletism - Site License         24.02.2024 - 15:45 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 9  Feminin 400 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Ciobanu, Daniela Alexia   09 LPS Pitesti              61,19           
  2 Antoche, Laura Mirabela   09 LPS Vaslui,CSM Vasl      63,28           
  3 Burca, Alessia Ioana      09 CSS Bacau                63,83           
Section  2                                                                
  1 Butnariu, Alina Maria     10 LPS Bistrita             62,81           
  2 Budea, Raisa Elionora     09 CSM Craiova              65,53           
  3 Hutu, Georgiana-Alesia    09 LPS Vaslui,CSM Vasl      67,96           
Section  3                                                                
  1 Cubin, Isabela Maria      09 CSS Caransebes           68,85           
  2 Sinca, Florentina Beatri  09 CSS Ploiesti             71,18           
  3 Ghita, Cristina Stefania  09 LPS Pitesti              71,19           
Section  4                                                                
  1 Cirjan, Stefania Alexia   10 CSS Ploiesti             63,67           
  2 Cecate, Carla Ana Maria   10 CS Dinamo Buc.           64,38           
  3 Crisan, Diana Maia        10 LPS Bistrita             69,82           
Section  5                                                                
  1 Paraschivescu, Irina      10 LPS P.T. Craiova         66,56           
  2 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia             70,11           
  3 Cristinoi, Maria          10 CSM Drobeta Tr.Sv        75,27           
Section  6                                                                
  1 Capra, Sara Andreea       10 LPS P.T. Craiova         66,96           
  2 Trofin Arachelian, Ana M  09 LPS Constanta            73,34           
  3 Blaga, Andreea Petra      10 CSS Hunedoara            78,42           
Section  7                                                                
  1 Stefan, Ana Maria         10 CSS Ploiesti             65,16           
  2 Dinu, Sara Andreea        10 CSS Targoviste           66,40           
  3 Dana, Emma Maria          10 LPS P.T. Craiova         67,18           
  4 Gogu, Miruna              10 CS Unirea Focsani        79,91           
Section  8                                                                
  1 Stanciu, Maia Antonia     09 LPS Pitesti              64,13           
  2 Ionita, Carla Ioana Mada  09 CSS Ploiesti             65,34           
  3 Benchia, Alicia           09 LPS Vaslui               75,34           
Section  9                                                                
  1 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia             63,99           
  2 Trandafir, Beatrice       10 CSS Drobeta Tr.Sev.      65,32           
  3 Marinescu, Daria          10 CSS Focsani              66,50           
  4 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova         68,53           
Section  10                                                               
  1 Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta            62,04           
  2 Rosca, Ana Bianca         09 CSS Caransebes           66,68           
  3 Betisor, Irina Elena      09 CSS Focsani              69,71           
  4 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes           72,79           
Section  11                                                               
  1 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes           68,29           
  2 Teodorescu, Mara Teodora  10 CSS Triumf  Buc.         69,45           
  3 Danila, Alesia            10 LPS Vaslui               72,18           
 -- Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi                DQ           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Ciobanu, Daniela Alexia   09 LPS Pitesti              61,19   1       
  2 Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta            62,04  10       
  3 Butnariu, Alina Maria     10 LPS Bistrita             62,81   2       
  4 Antoche, Laura Mirabela   09 LPS Vaslui,CSM Vasl      63,28   1       
  5 Cirjan, Stefania Alexia   10 CSS Ploiesti             63,67   4       
  6 Burca, Alessia Ioana      09 CSS Bacau                63,83   1       
  7 Gal, Karina Ioana         10 CSS Medgidia             63,99   9       
  8 Stanciu, Maia Antonia     09 LPS Pitesti              64,13   8       
  9 Cecate, Carla Ana Maria   10 CS Dinamo Buc.           64,38   4       
 10 Stefan, Ana Maria         10 CSS Ploiesti             65,16   7       
 11 Trandafir, Beatrice       10 CSS Drobeta Tr.Sev.      65,32   9       
 12 Ionita, Carla Ioana Mada  09 CSS Ploiesti             65,34   8       
 13 Budea, Raisa Elionora     09 CSM Craiova              65,53   2       
 14 Dinu, Sara Andreea        10 CSS Targoviste           66,40   7       
 15 Marinescu, Daria          10 CSS Focsani              66,50   9       
 16 Paraschivescu, Irina      10 LPS P.T. Craiova         66,56   5       
 17 Rosca, Ana Bianca         09 CSS Caransebes           66,68  10       
 18 Capra, Sara Andreea       10 LPS P.T. Craiova         66,96   6       
 19 Dana, Emma Maria          10 LPS P.T. Craiova         67,18   7       
 20 Hutu, Georgiana-Alesia    09 LPS Vaslui,CSM Vasl      67,96   2       
 21 Purdescu, Alexandra Nico  10 CSS Caransebes           68,29  11       
 22 Popa, Iulia Bianca        10 LPS P.T. Craiova         68,53   9       
 23 Cubin, Isabela Maria      09 CSS Caransebes           68,85   3       
 24 Teodorescu, Mara Teodora  10 CSS Triumf  Buc.         69,45  11       
 25 Betisor, Irina Elena      09 CSS Focsani              69,71  10       
 26 Crisan, Diana Maia        10 LPS Bistrita             69,82   4       
 27 Balaceanu, Maria Stefani  10 CSS Medgidia             70,11   5       
 28 Sinca, Florentina Beatri  09 CSS Ploiesti             71,18   3       
 29 Ghita, Cristina Stefania  09 LPS Pitesti              71,19   3       
 30 Danila, Alesia            10 LPS Vaslui               72,18  11       
 31 Cubin, Oana Madalina      09 CSS Caransebes           72,79  10       
 32 Trofin Arachelian, Ana M  09 LPS Constanta            73,34   6       
 33 Cristinoi, Maria          10 CSM Drobeta Tr.Sv        75,27   5       
 34 Benchia, Alicia           09 LPS Vaslui               75,34   8       
 35 Blaga, Andreea Petra      10 CSS Hunedoara            78,42   6       
 36 Gogu, Miruna              10 CS Unirea Focsani        79,91   7       
 -- Trandafir, Maria Alexand  10 CSS Calarasi                DQ  11