Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 8  Masculin 200 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Militaru, Mihai Adrian    07 CSM Ploiesti,CSS Pl      22,76           
  2 Bejanaru, Andrei Gabriel  08 SCM Gloria Buzau         23,22           
 -- Banicioiu, Jessus Armand  08 LPS Cl.Muscel               DQ           
Section  2                                                                
  1 Dumitrescu, Mateo Andrei  07 CSS 1 Constanta          24,51           
  2 Tremel, Eduard Marian A.  07 CSM Drobeta Tr.Sv        24,95           
  3 Rotaru, Tudor Stefan      08 CSM Bucuresti            25,72           
Section  3                                                                
  1 Stan, Alin Gabriel        08 LPS Focsani,CSM Foc      24,21           
  2 Moisoiu, Luca             07 CSS Ploiesti             25,01           
  3 Draghie, Alexandru Petri  07 LT T.Vuia-Resita         25,21           
Section  4                                                                
  1 Ardelean, Bogdan          07 SCM Deva                 25,52           
Section  5                                                                
  1 Berta, Darius             07 CSS Resita               24,98           
  2 Mihalache, Andrei         08 CSS Bacau                25,64           
 -- Grigore, Adrian Marius    07 CSS Ploiesti                DQ           
Section  6                                                                
  1 Hamitoglu, Abdullah Sami  08 CS Orasenesc Vol         25,64           
  2 Oana, Silviu Stefanut     08 LPS Focsani              25,72           
  3 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc      27,66           
Section  7                                                                
  1 Fifiita, Claudiu Marian   07 CS Orasenesc Vol         26,26           
  2 Harnagea, Andrei Daniel   08 LPS Vaslui,CSM Vasl      26,28           
 -- Popovici, Mario Narcis    07 LT T.Vuia-Resita            DQ           
Section  8                                                                
  1 Dincov, Gabriel           07 CSS 4 Bucuresti          25,53           
  2 Burhoch, Alexander        07 LPS Constanta            26,27           
  3 Pirlog, Gabriel           08 CSS Focsani              27,81           
Section  9                                                                
  1 Moise, Andrei-Alexandru   08 LPS I.B.Soter Buzau      24,26           
 -- Cioltea, Vasile Florin    08 LPS Cluj Napoca             DQ           
Section  10                                                               
  1 Oancea, Rares Iulian      08 CS Orasenesc Vol         24,47           
  2 Dina, Laurentiu Gabriel   08 LPS Pitesti              25,61           
  3 Stroe, Alexandru Gabriel  08 CSS Ploiesti             25,68           
  4 Oancea, Cristian Ionut    08 SCM Deva                 26,40           
Section  11                                                               
  1 Puiu, Sebastian Florian   07 LPS Banatul TM           25,38           
  2 Bahadir, Mark Botond      07 LPS Cluj Napoca          26,00           
  3 Barbatescu, Tudor Bogdan  07 CS Olimpia Buc.          26,26           
  4 Udeanu, Younes Cristian   07 CS Dinamo Buc.           28,61           
Section  12                                                               
  1 Muresan, Dragos Victor    08 LPS Cluj Napoca          25,46           
  2 Cimpean, Darius Catalin   08 LPS Cluj Napoca          26,13           
  3 Tudor, Radu               08 LPS Pitesti              26,24           
  4 Ivan, Adrian              08 LPS Cetate Deva          27,29           
Section  13                                                               
  1 Ion, David Antonio        07 CSS 5 Bucuresti          23,78           
  2 Cazacu, Serban            07 CS Orasenesc Vol         24,29           
  3 Teisanu, Andrei Ionut     07 LPS I.B.Soter Buzau      24,98           
  4 Mutis, Mihai Viktor       07 CS Farul C-ta            28,53           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Militaru, Mihai Adrian    07 CSM Ploiesti,CSS Pl      22,76   1       
  2 Bejanaru, Andrei Gabriel  08 SCM Gloria Buzau         23,22   1       
  3 Ion, David Antonio        07 CSS 5 Bucuresti          23,78  13       
  4 Stan, Alin Gabriel        08 LPS Focsani,CSM Foc      24,21   3       
  5 Moise, Andrei-Alexandru   08 LPS I.B.Soter Buzau      24,26   9       
  6 Cazacu, Serban            07 CS Orasenesc Vol         24,29  13       
  7 Oancea, Rares Iulian      08 CS Orasenesc Vol         24,47  10       
  8 Dumitrescu, Mateo Andrei  07 CSS 1 Constanta          24,51   2       
  9 Tremel, Eduard Marian A.  07 CSM Drobeta Tr.Sv        24,95   2       
 10 Berta, Darius             07 CSS Resita               24,98   5       
 10 Teisanu, Andrei Ionut     07 LPS I.B.Soter Buzau      24,98  13       
 12 Moisoiu, Luca             07 CSS Ploiesti             25,01   3       
 13 Draghie, Alexandru Petri  07 LT T.Vuia-Resita         25,21   3       
 14 Puiu, Sebastian Florian   07 LPS Banatul TM           25,38  11       
 15 Muresan, Dragos Victor    08 LPS Cluj Napoca          25,46  12       
 16 Ardelean, Bogdan          07 SCM Deva                 25,52   4       
 17 Dincov, Gabriel           07 CSS 4 Bucuresti          25,53   8       
 18 Dina, Laurentiu Gabriel   08 LPS Pitesti              25,61  10       
 19 Mihalache, Andrei         08 CSS Bacau                25,64   5       
 19 Hamitoglu, Abdullah Sami  08 CS Orasenesc Vol         25,64   6       
 21 Stroe, Alexandru Gabriel  08 CSS Ploiesti             25,68  10       
 22 Rotaru, Tudor Stefan      08 CSM Bucuresti            25,72   2       
 22 Oana, Silviu Stefanut     08 LPS Focsani              25,72   6       
 24 Bahadir, Mark Botond      07 LPS Cluj Napoca          26,00  11       
 25 Cimpean, Darius Catalin   08 LPS Cluj Napoca          26,13  12       
 26 Tudor, Radu               08 LPS Pitesti              26,24  12       
 27 Barbatescu, Tudor Bogdan  07 CS Olimpia Buc.          26,26  11       
 27 Fifiita, Claudiu Marian   07 CS Orasenesc Vol         26,26   7       
 29 Burhoch, Alexander        07 LPS Constanta            26,27   8       
 30 Harnagea, Andrei Daniel   08 LPS Vaslui,CSM Vasl      26,28   7       
 31 Oancea, Cristian Ionut    08 SCM Deva                 26,40  10       
 32 Ivan, Adrian              08 LPS Cetate Deva          27,29  12       
 33 Tandara, Madalin Vladut   07 LPS Focsani,CSM Foc      27,66   6       
 34 Pirlog, Gabriel           08 CSS Focsani              27,81   8       
 35 Mutis, Mihai Viktor       07 CS Farul C-ta            28,53  13       
 36 Udeanu, Younes Cristian   07 CS Dinamo Buc.           28,61  11       
 -- Popovici, Mario Narcis    07 LT T.Vuia-Resita            DQ   7       
 -- Grigore, Adrian Marius    07 CSS Ploiesti                DQ   5       
 -- Cioltea, Vasile Florin    08 LPS Cluj Napoca             DQ   9       
 -- Banicioiu, Jessus Armand  08 LPS Cl.Muscel               DQ   1