Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 7  Masculin 200 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Iancu, Cristian Andrei    09 CSS Alexandria           24,84           
  2 Alexandru, David-Cristia  10 CSM Bucuresti            25,16           
Section  2                                                                
  1 Creanga, Cristian Teodor  09 CSS Ploiesti,Ploies      25,24           
  2 Joita, Luca Razvan        09 CSS 5 Bucuresti          25,31           
 -- Lepus, Georgian-Alexandr  09 CSS Ploiesti                DQ           
Section  3                                                                
  1 Batog, Adrian             09 CSS Focsani              24,82           
  2 Vladoiu, Mihai            09 CSM Ploiesti             25,67           
  3 Negoita, Patrick          09 CS Unirea Focsan,LP      26,02           
Section  4                                                                
  1 Ciolacu, Robert           09 CSS Resita               25,62           
  2 Barbu, Matteo             09 CSS Focsani              26,76           
 -- Ivascu, Cristian          09 LPS P.T. Craiova            DQ           
Section  5                                                                
  1 Dreptu, Stefan            10 LPS Braila               25,46           
  2 Grigore, Eduard Stefan    10 CSS Ploiesti             28,75           
  3 Afronie, Radu Matei       10 LPS P.T. Craiova         29,71           
Section  6                                                                
  1 Rosca, Ionel              09 CSS Caransebes           26,66           
  2 Vaduva, Mihai             09 CS Olimpia Buc.          29,51           
Section  7                                                                
  1 Bogoi, Radu Alexandru     09 LPS P.T. Craiova         26,14           
  2 Bumbea, Nicolas Marian L  09 CSS Resita               27,06           
  3 Apostolache, Cristea Ion  09 CSM Bucuresti            31,58           
Section  8                                                                
  1 Belu, Albert              10 CS Farul C-ta            26,88           
  2 Chivu, Mihai Alexandru    10 CSS Ploiesti             27,70           
  3 Moisi, Ianis Cristian     10 CN M.Emin. Oradea        29,40           
  4 Piticu, Nykolas Myhaly    10 LPS P.T. Craiova         30,06           
Section  9                                                                
  1 Irimia, Ciprian           09 SCM Deva                 24,34           
  2 Pacuraru, Claudiu Marian  09 LPS Focsani              26,36           
  3 Vaduva, Catalin Gabriel   09 CS Olimpia Buc.          27,82           
Section  10                                                               
  1 Popa, Robert Andrei       10 LPS P.T. Craiova         25,10           
  2 Copilu, David George      10 SCM Deva                 27,62           
  3 Vriscu, Andreas           10 CSS 1 Constanta          28,16           
  4 Cafadaru, Alexandru-Robe  10 CSM Bucuresti            28,38           
Section  11                                                               
  1 Dorcioman, Darius Ionut   09 LPS Cl.Muscel            26,46           
  2 Enache, Filip Alexandru   09 CSS C.Istrati Ca         27,14           
  3 Brinzan, Eduard Emanuel   09 LT T.Vuia-Resita         28,49           
 -- Turtoi, Eduard Mihai      09 LPS Braila                  DQ           
Section  12                                                               
  1 Smeu, Andrei Eugen        10 LPS Braila               26,39           
  2 Popa, Razvan Andrei       10 LPS P.T. Craiova         28,53           
  3 Popa, Stefan              10 CSS 1 Constanta          28,90           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Irimia, Ciprian           09 SCM Deva                 24,34   9       
  2 Batog, Adrian             09 CSS Focsani              24,82   3       
  3 Iancu, Cristian Andrei    09 CSS Alexandria           24,84   1       
  4 Popa, Robert Andrei       10 LPS P.T. Craiova         25,10  10       
  5 Alexandru, David-Cristia  10 CSM Bucuresti            25,16   1       
  6 Creanga, Cristian Teodor  09 CSS Ploiesti,Ploies      25,24   2       
  7 Joita, Luca Razvan        09 CSS 5 Bucuresti          25,31   2       
  8 Dreptu, Stefan            10 LPS Braila               25,46   5       
  9 Ciolacu, Robert           09 CSS Resita               25,62   4       
 10 Vladoiu, Mihai            09 CSM Ploiesti             25,67   3       
 11 Negoita, Patrick          09 CS Unirea Focsan,LP      26,02   3       
 12 Bogoi, Radu Alexandru     09 LPS P.T. Craiova         26,14   7       
 13 Pacuraru, Claudiu Marian  09 LPS Focsani              26,36   9       
 14 Smeu, Andrei Eugen        10 LPS Braila               26,39  12       
 15 Dorcioman, Darius Ionut   09 LPS Cl.Muscel            26,46  11       
 16 Rosca, Ionel              09 CSS Caransebes           26,66   6       
 17 Barbu, Matteo             09 CSS Focsani              26,76   4       
 18 Belu, Albert              10 CS Farul C-ta            26,88   8       
 19 Bumbea, Nicolas Marian L  09 CSS Resita               27,06   7       
 20 Enache, Filip Alexandru   09 CSS C.Istrati Ca         27,14  11       
 21 Copilu, David George      10 SCM Deva                 27,62  10       
 22 Chivu, Mihai Alexandru    10 CSS Ploiesti             27,70   8       
 23 Vaduva, Catalin Gabriel   09 CS Olimpia Buc.          27,82   9       
 24 Vriscu, Andreas           10 CSS 1 Constanta          28,16  10       
 25 Cafadaru, Alexandru-Robe  10 CSM Bucuresti            28,38  10       
 26 Brinzan, Eduard Emanuel   09 LT T.Vuia-Resita         28,49  11       
 27 Popa, Razvan Andrei       10 LPS P.T. Craiova         28,53  12       
 28 Grigore, Eduard Stefan    10 CSS Ploiesti             28,75   5       
 29 Popa, Stefan              10 CSS 1 Constanta          28,90  12       
 30 Moisi, Ianis Cristian     10 CN M.Emin. Oradea        29,40   8       
 31 Vaduva, Mihai             09 CS Olimpia Buc.          29,51   6       
 32 Afronie, Radu Matei       10 LPS P.T. Craiova         29,71   5       
 33 Piticu, Nykolas Myhaly    10 LPS P.T. Craiova         30,06   8       
 34 Apostolache, Cristea Ion  09 CSM Bucuresti            31,58   7       
 -- Turtoi, Eduard Mihai      09 LPS Braila                  DQ  11       
 -- Ivascu, Cristian          09 LPS P.T. Craiova            DQ   4       
 -- Lepus, Georgian-Alexandr  09 CSS Ploiesti                DQ   2