Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 6  Feminin 200 Meter U18
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Mahmoudi, Sara            08 CS Dinamo Buc.           26,29           
  2 Tita, Bianca-Maria        07 LPS Pitesti,CS Valc      27,61           
Section  2                                                                
  1 Mihai, Iustina-Gabriela   08 CSS Calarasi             26,48           
  2 Malureanu, Maria          07 CSS Focsani,CSM Foc      27,17           
Section  3                                                                
  1 Dumitrescu, Mara Victori  07 LPS Cluj Napoca          26,89           
 -- Chirica, Alexandra-Maria  07 CSS Ploiesti,CS Atl        DNF           
Section  4                                                                
  1 Morosanu, Antonia Larisa  08 LPS Vaslui,CSM Vasl      27,26           
  2 Voinea, Denisa Gabriela   08 CS Orasenesc Vol         27,85           
  3 Stanica, Andra Maria      08 CSS Bacau,SCM Bacau      28,93           
Section  5                                                                
  1 Josiman, Noemi Elena      08 CSS Calarasi             28,52           
  2 Ganea, Sonia Alexandra    08 CNOO-SS190 Buc           30,28           
  3 Grigore, Sabina Elena     08 CSS Calarasi             30,82           
Section  6                                                                
  1 Nedelcu, Lavinia Adriana  08 CS Farul C-ta            30,21           
  2 Cristea, Andra Alexandra  07 CSS Focsani,CSM Foc      31,60           
  3 Predeteanu, Irina Ioana   08 CSM Bucuresti            33,57           
Section  7                                                                
  1 Toma, Ioana               07 SCM Deva                 28,89           
  2 Codrean, Lavinia Maria    07 CSSViitorulCluj          29,34           
Section  8                                                                
  1 Moldovan, Andrea Ilinca   08 LPS Bistrita             28,80           
  2 Stanoiu, Mara-Alexandra   08 CS Dinamo Buc.           28,82           
  3 Sabau, Julia Patricia     08 CS Atletic Cluj          30,36           
Section  9                                                                
  1 Musat, Cristina           08 CSM Bucuresti            30,22           
  2 Chiorean, Delia Maria     07 LPS Cluj Napoca          31,05           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Mahmoudi, Sara            08 CS Dinamo Buc.           26,29   1       
  2 Mihai, Iustina-Gabriela   08 CSS Calarasi             26,48   2       
  3 Dumitrescu, Mara Victori  07 LPS Cluj Napoca          26,89   3       
  4 Malureanu, Maria          07 CSS Focsani,CSM Foc      27,17   2       
  5 Morosanu, Antonia Larisa  08 LPS Vaslui,CSM Vasl      27,26   4       
  6 Tita, Bianca-Maria        07 LPS Pitesti,CS Valc      27,61   1       
  7 Voinea, Denisa Gabriela   08 CS Orasenesc Vol         27,85   4       
  8 Josiman, Noemi Elena      08 CSS Calarasi             28,52   5       
  9 Moldovan, Andrea Ilinca   08 LPS Bistrita             28,80   8       
 10 Stanoiu, Mara-Alexandra   08 CS Dinamo Buc.           28,82   8       
 11 Toma, Ioana               07 SCM Deva                 28,89   7       
 12 Stanica, Andra Maria      08 CSS Bacau,SCM Bacau      28,93   4       
 13 Codrean, Lavinia Maria    07 CSSViitorulCluj          29,34   7       
 14 Nedelcu, Lavinia Adriana  08 CS Farul C-ta            30,21   6       
 15 Musat, Cristina           08 CSM Bucuresti            30,22   9       
 16 Ganea, Sonia Alexandra    08 CNOO-SS190 Buc           30,28   5       
 17 Sabau, Julia Patricia     08 CS Atletic Cluj          30,36   8       
 18 Grigore, Sabina Elena     08 CSS Calarasi             30,82   5       
 19 Chiorean, Delia Maria     07 LPS Cluj Napoca          31,05   9       
 20 Cristea, Andra Alexandra  07 CSS Focsani,CSM Foc      31,60   6       
 21 Predeteanu, Irina Ioana   08 CSM Bucuresti            33,57   6       
 -- Chirica, Alexandra-Maria  07 CSS Ploiesti,CS Atl        DNF   3