Federatia Romana de Atletism - Site License         25.02.2024 - 15:21 PM
             Campionatul National de Sala U16, U18 - Etapa 2              
                Sala de Atletism "Ioan Soter" - Bucuresti                 
 
Event 5  Feminin 200 Meter U16
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Dragos, Natalia Valentin  09 CSS Lugoj,CSM Lugoj      26,44           
  2 Iordache, Luiza-Elena     09 CSS 6 Bucuresti,CSM      27,27           
  3 Hekter, Elena Cristina    09 CSS Ploiesti             28,54           
Section  2                                                                
  1 Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta            27,20           
  2 Burca, Alessia Ioana      09 CSS Bacau                27,73           
  3 Cojocaru, Alexandra Gabr  09 CSM Bucuresti            28,10           
Section  3                                                                
  1 Ciobanu, Daniela Alexia   09 LPS Pitesti              26,74           
  2 Blaga, Teodora            09 CSSViitorulCluj          27,90           
  3 Golub, Stefania  Sofia    09 CSSViitorulCluj          29,83           
Section  4                                                                
  1 Marinescu, Daria          10 CSS Focsani              28,66           
  2 Hutu, Georgiana-Alesia    09 LPS Vaslui,CSM Vasl      29,62           
Section  5                                                                
  1 Parpalea, Alexandra Mari  09 CS Orasenesc Vol         27,70           
  2 Rosca, Ana Bianca         09 CSS Caransebes           29,48           
  3 Iancu, Anamaria Ioana     09 LPS Braila               29,52           
Section  6                                                                
  1 Butnariu, Alina Maria     10 LPS Bistrita             27,84           
  2 Bargaoanu, Denisa Andree  09 CSM Bucuresti            29,49           
  3 Betisor, Irina Elena      09 CSS Focsani              30,35           
  4 Munteanu, Raisa Elena     09 LPS Banatul TM           31,38           
Section  7                                                                
  1 Ghita, Cristina Stefania  09 LPS Pitesti              30,21           
  2 Gafton-Popescu, Maria Bi  09 CSM Craiova              31,90           
  3 Adam, Iulia Nicolle       09 LPS Constanta            32,65           
 -- Lungu, Ioana              09 CS Dinamo Buc.              DQ           
Section  8                                                                
  1 Dan, Alessia-Maria        10 CS Orasenesc Vol         26,93           
  2 Stefan, Ana Maria         10 CSS Ploiesti             28,75           
  3 Seritan, Bianca Georgia   10 CS Dinamo Buc.           28,76           
Section  9                                                                
  1 Cirjan, Stefania Alexia   10 CSS Ploiesti             28,20           
  2 Paraschivescu, Irina      10 LPS P.T. Craiova         28,81           
  3 Szasz Iakab, Dorottya     10 CSSViitorulCluj          29,82           
Section  10                                                               
  1 Rad, Daria Larisa         09 LPS Cluj Napoca          29,05           
  2 Prunoiu, Sara Bianca      09 CSS Ploiesti             30,16           
  3 Benchia, Alicia           09 LPS Vaslui               31,01           
  4 Cristinoi, Maria          10 CSM Drobeta Tr.Sv        33,63           
Section  11                                                               
  1 Comanescu, Alexia         10 CSS 1 Constanta          29,17           
  2 Csete, Oana Antonia       09 LPS Cluj Napoca          29,97           
  3 Gogu, Miruna              10 CS Unirea Focsani        31,53           
 -- Noje, Sara Beatrice       10 ACS Adini                   DQ           
Section  12                                                               
  1 Florea, Rebeca-Stefania   09 CSM Bucuresti            28,62           
  2 Prunoiu, Ana-Rebeca       10 CSS Ploiesti             30,46           
  3 Balazs, Tania Diana       09 LPS Cluj Napoca          31,70           
  4 Popescu, Maria-Catrina    09 Pal. Nat.Cop.Buc         31,95           
Section  13                                                               
  1 Preda, Lorena Maria       10 CSU Craiova              27,68           
  2 Ionita, Carla Ioana Mada  09 CSS Ploiesti             28,86           
  3 Stefani, Natalia Maria    10 CSM Bucuresti            29,74           
  4 Cubin, Isabela Maria      09 CSS Caransebes           30,13           
Section  14                                                               
  1 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova              27,29           
  2 Petrescu, Sara Maria      10 LPS Constanta            29,45           
  3 Stefan, Diana Maria       10 LPS P.T. Craiova         30,74           
  4 Bacanu, Maria Catalina    10 LPS P.T. Craiova         31,80           
Section  15                                                               
  1 Dinu, Sara Andreea        10 CSS Targoviste           28,08           
  2 Ceraceanu, Adelina Mihae  10 LPS P.T. Craiova         29,93           
  3 Babos-Barabas, Eszter     10 CSSViitorulCluj          30,17           
  4 Negrean, Iris Maria       10 SCM Deva                 30,92           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Dragos, Natalia Valentin  09 CSS Lugoj,CSM Lugoj      26,44   1       
  2 Ciobanu, Daniela Alexia   09 LPS Pitesti              26,74   3       
  3 Dan, Alessia-Maria        10 CS Orasenesc Vol         26,93   8       
  4 Scarlatescu, Alecsandra   09 CS Farul C-ta            27,20   2       
  5 Iordache, Luiza-Elena     09 CSS 6 Bucuresti,CSM      27,27   1       
  6 Preda, Karmen Mihaela     10 CSU Craiova              27,29  14       
  7 Preda, Lorena Maria       10 CSU Craiova              27,68  13       
  8 Parpalea, Alexandra Mari  09 CS Orasenesc Vol         27,70   5       
  9 Burca, Alessia Ioana      09 CSS Bacau                27,73   2       
 10 Butnariu, Alina Maria     10 LPS Bistrita             27,84   6       
 11 Blaga, Teodora            09 CSSViitorulCluj          27,90   3       
 12 Dinu, Sara Andreea        10 CSS Targoviste           28,08  15       
 13 Cojocaru, Alexandra Gabr  09 CSM Bucuresti            28,10   2       
 14 Cirjan, Stefania Alexia   10 CSS Ploiesti             28,20   9       
 15 Hekter, Elena Cristina    09 CSS Ploiesti             28,54   1       
 16 Florea, Rebeca-Stefania   09 CSM Bucuresti            28,62  12       
 17 Marinescu, Daria          10 CSS Focsani              28,66   4       
 18 Stefan, Ana Maria         10 CSS Ploiesti             28,75   8       
 19 Seritan, Bianca Georgia   10 CS Dinamo Buc.           28,76   8       
 20 Paraschivescu, Irina      10 LPS P.T. Craiova         28,81   9       
 21 Ionita, Carla Ioana Mada  09 CSS Ploiesti             28,86  13       
 22 Rad, Daria Larisa         09 LPS Cluj Napoca          29,05  10       
 23 Comanescu, Alexia         10 CSS 1 Constanta          29,17  11       
 24 Petrescu, Sara Maria      10 LPS Constanta            29,45  14       
 25 Rosca, Ana Bianca         09 CSS Caransebes           29,48   5       
 26 Bargaoanu, Denisa Andree  09 CSM Bucuresti            29,49   6       
 27 Iancu, Anamaria Ioana     09 LPS Braila               29,52   5       
 28 Hutu, Georgiana-Alesia    09 LPS Vaslui,CSM Vasl      29,62   4       
 29 Stefani, Natalia Maria    10 CSM Bucuresti            29,74  13       
 30 Szasz Iakab, Dorottya     10 CSSViitorulCluj          29,82   9       
 31 Golub, Stefania  Sofia    09 CSSViitorulCluj          29,83   3       
 32 Ceraceanu, Adelina Mihae  10 LPS P.T. Craiova         29,93  15       
 33 Csete, Oana Antonia       09 LPS Cluj Napoca          29,97  11       
 34 Cubin, Isabela Maria      09 CSS Caransebes           30,13  13       
 35 Prunoiu, Sara Bianca      09 CSS Ploiesti             30,16  10       
 36 Babos-Barabas, Eszter     10 CSSViitorulCluj          30,17  15       
 37 Ghita, Cristina Stefania  09 LPS Pitesti              30,21   7       
 38 Betisor, Irina Elena      09 CSS Focsani              30,35   6       
 39 Prunoiu, Ana-Rebeca       10 CSS Ploiesti             30,46  12       
 40 Stefan, Diana Maria       10 LPS P.T. Craiova         30,74  14       
 41 Negrean, Iris Maria       10 SCM Deva                 30,92  15       
 42 Benchia, Alicia           09 LPS Vaslui               31,01  10       
 43 Munteanu, Raisa Elena     09 LPS Banatul TM           31,38   6       
 44 Gogu, Miruna              10 CS Unirea Focsani        31,53  11       
 45 Balazs, Tania Diana       09 LPS Cluj Napoca          31,70  12       
 46 Bacanu, Maria Catalina    10 LPS P.T. Craiova         31,80  14       
 47 Gafton-Popescu, Maria Bi  09 CSM Craiova              31,90   7       
 48 Popescu, Maria-Catrina    09 Pal. Nat.Cop.Buc         31,95  12       
 49 Adam, Iulia Nicolle       09 LPS Constanta            32,65   7       
 50 Cristinoi, Maria          10 CSM Drobeta Tr.Sv        33,63  10       
 -- Noje, Sara Beatrice       10 ACS Adini                   DQ  11       
 -- Lungu, Ioana              09 CS Dinamo Buc.              DQ   7